22 Şubat 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Üç Kız Kardeş dizisi 1. bölüm reytingleri nasıl oldu? Üç kız kardeş dizisi izlendi mi, tuttu mu?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Kanal D ekranlarında Üç Kız Kardeş 1. bölüm ile yayın hayatına başladı. 22 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen dizinin ilk bölüm reytingleri de merak konusu oldu. Peki, Üç Kız Kardeş dizisi reytingleri nasıl bir başlangıç yaptı? Üç Kız Kardeş dizisi 1. bölüm reytingleri nasıl oldu? 22 Şubat reyting sonuçları ve detaylar haberimizde…

İclal Aydın'ın çok satan romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi 1. bölümü ile 22 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayına başladı. Dokunaklı hikayesi sebebiyle merakla beklenen dizinin ilk bölümüne olan ilgi de bir hayli yoğundu. Dizide İclal Aydın'da Nesrin karakterine hayat verdi. Peki Üç Kız Kardeş dizisi 1. bölüm reytingleri nasıl oldu? Üç Kız Kardeş dizisi tuttu mu izlenir mi?

uc-kiz-kardes-dizisi-1-bolum-reytingleri-nasil-oldu-22-subat-2022-reyting-sonuclari-3

Üç Kız Kardeş dizisi 1. bölüm reytingleri

İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi ilk bölümü ile 22 Şubat Salı akşamı Kanal D'de ekranlara geldi. Salı akşamı yaşanan büyük reyting rekabetine dahil olan dizinin ilk bölümünün tutup tutmadığı ve izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Üç Kız Kardeş dizisi tuttu mu? Üç Kız Kardeş 1. bölüm reytingleri nasıl oldu?

22 Şubat 2022 reyting sonuçları

22 Şubat 2022 reyting sonuçları belli oldu. Salı akşamı televizyon ekranlarında rekabet artarken ilk sırada Survivor All Star yer aldı. İkinci sırada ATV’nin Destan dizisi yer alırken yeni başlayan Üç Kız Kardeş dizisi 8. sıraya yerleşti. İclal Aydın'ın kitabından uyarlama olarak ekranlara gelen Üç Kız Kardeş dizisi totalde 4.38 reyting alırken AB’de 3.33, ABC bir de ise 3.93 reyting oranıyla yer aldı. Salı akşamı büyük reyting rekabetinin içine giren dizinin ilk bölümü etekleri iyi gibi görünse de gelecek bölümlerde alacağı oranlar merak konusu...