Çukur dizisi bitti ama hayranlar aynı heyecanla 3 Kuruş'u bekliyor. Show TV'nin Çukur'dan sonra yeni dizisi Üç Kuruş için hazırlıklar sürüyor.

Ay yapım tarafından çekilecek dizinin Ekim ayı gibi ekranda olacağı planlanıyor. Üç Kuruş için oyuncu seçmeleri devam ediyor. Çukur'un yönetmeni Sinan Öztürk tarafından çekilecek Üç Kuruş dizisi Ay yapım'ın önceki dizisi aksiyon, mahalle, mafya, racon yüklü olacak.

Show Tv hız kesemeden Çukur izleyici kitlesini Üç Kuruş dizisinde buluşturmaya hazırlanıyor. Reyting rekorları kıran Çukur dizisi final yaparak Üç Kuruş dizisinin müjdesi verilmişti. Ve Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu genişliyor. 

Efsane Dizi Behzat Ç.'nin ''Ercüment Çözer'' Açıklaması Nejat İşler'den Geldi! Efsane Dizi Behzat Ç.'nin ''Ercüment Çözer'' Açıklaması Nejat İşler'den Geldi!

Çukur hayranlarının merakla beklediği Üç Kuruş dizisi için hazırlıklar hızlandı. Dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün dahda büyüyerek tamamlanmaya çalışılıyor. Çukur dizisinden Üç Kuruş dizisine dahil olan oyuncuların sayısı hayli arttı. İşte Çukur'dan Üç Kuruş'a geçen yeni oyuncular!

Yeni dizi Üç Kuruş, Çukur'dan büyük izler taşıyacak. Daha önce Çukur'da Nehir Bursalı karakterini canlandıran Hazal Subaşı yeni dizi Üç Kuruş için görüşüyor. Sadece Hazal Subaşı değil, Çukur'dan Üç Kuruş dizisine bir transfer daha gerçekleşti.

Çukur'da Meke'yi canlandıran Aytaç Uşun, Üç Kuruş dizisinde yer almak üzere Ay Yapım ile görüşen bir diğer isimlerden.

31 yaşındaki oyuncu ilk ekran deneyimini Doksanlar dizisi ile yaşadı. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olan Aytaç Uşun Show Tv'de yer alan Kalp Atışı dizisi ile dikkat çekmişti.

ÜÇ KURUŞ KONUSU NE?

Üç Kuruş dizisi seri katil İrfan'ın, kurbanını öldürdüğü ve yanına 3 kuruş bırakması ile başlar.. Dizide Kartal, suçla örülü bir mahallede yaşayan bir kişi olarak polis ve seri katil arasındaki bağlantıyı sağlayacak. 

Kartal ile İrfan arasındaki bağlantıyhı çözmek seyircinin merakını katlayacak.