Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş'un heyecanla yayın tarihi bekleniyor. Peki Üç Kuruş ne zaman başlayacak? İşte detaylar..

Ay Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim'in birlikte kaleme aldığı , Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisi hazırlıkları hızla sürürken ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

show-tv-uc-kurus-dizisine-bomba-isim-cukurun-devami-yeni-sezonu-sallayacak-hem-oyuncular-hem-kon-1

Bir seri katil, polis ve mafya üçgeninde geçen olayları anlatan dizinin oyuncu kadrosu ise genişlemeye devam ediyor.

Üç Kuruş dizisi seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlıyor. İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor. Dizi adını bu simgeden alıyor.

 Bir hanın altında kumarhane işletmekte olan Kartal'ı (Uraz Kaygılaroğlu) polisin yakaladığı bir operasyon sahnesi ekrana gelecek. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikayesi de dizide konu alınacak. Kartal ve İrfan'ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturmuş olacak.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Kartal karakterine can vereceği dizide, Kartal'ın kardeşi Leyla rolü için Aslıhan Malbora can vereceği öğrenildi.

İçerde ve Çukur'dan sonra Üç Kuruş bomba gibi geliyor!

Efsanevi dizilere imza atan Ay Yapım'ın yeni projesi heyecanla bekleniyor. Uraz Kaygılaroğlu, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Burak Altay ve Aytaç Uşun gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisinin hazırlıkları hızla sürerken henüz yayın tarihi ise açıklanmadı.

Üç Kuruş dizisinin Ekim ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor..

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!