Show Tv'nin büyük iddialarla çektiği Üç Kuruş dizisi güzel hikayesi ve oyuncularına rağmen planlanan reytingleri alamayınca oyuncuları sinir bastı! Sette ilk gerginlik Kartal karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu'ndan geldi!

Show Tv'nin Çukur'un devamı niteliğinde yaptığı reklamlarla yanlış politika izlemesi ve tanıtımları ile bekelntiyi yüksek tutması Üç Kuruş dizisinin olası başarısını düşürdü.

Başroolerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Üç Kuruş dizisi başarılı oyuncuları fenomen karkaterleri kaliteli konusuna rağmen düşük reytingler alıyor. Dizinin bu reytingleri almasında en büyük neden Kurt Seyit ve Şura dizisindeki gibi yanlış reklam stratejisi oldu. 

Üç Kuruş dizisinin Çukur dizisinin devamı niteliğindeki reklam politikası, tanıtım fragmanlarındaki bomba bir dizi geliyor stratejisi bekelntiyi yüksek tutturdu ve dizi hak etmesine rağmen hak ettiği o reytingleri alamadı. Bu strateji psikolojik olarak ters etki yarattı. 

Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı? Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı?

Dizideki bu beklenti sonrası gelen reytingler oyuncuları da etkiledi. Dizinin oyuncuları da büyük bir beklentiye girmişti ancak Pazartesi akşamları gelen reytinglerle rakiplerin çok altına kalarak tek sezona doğru gittiğini gördü. Bu da oyuncularda gerginlik yarattı.

Üç Kuruş setindeki ilk gerginlik haberi Uraz Kaygılaroğlu'ndan geldi. Dizinin Kartal'ı Uraz Kaygılaroğlu seti bunaldım bahanesiyle terk etti. Ertesi günde sete geldiğinde ise yönetmen Sinan Öztürk ile tartıştı. Bu durum sonrası Ay Yapım yakışıklı oyuncuya uyarı cezası verdi.