Uçaktaki yemeklerden yılan kafası, salyangoz, küf çıktığı haberini havalimanı muhabiri Ali Kıdık duyurdu.

Bu arada ortaya çıkan skandal için gelen cevap sosyal medyada yankılandı.

İYİ Parti İBB Meclis Üyesi ve havalimanının usta muhabiri Ali Kıdık, SunExpress havayollarında ikram edilen yemeklerin içinden çıkan yılan kafası, salyangoz, böcek, küf görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

Skandalı duyuran İYİ Parti İBB Meclis Üyesi ve havalimanının usta muhabiri Ali Kıdık, SunExpress havayollarında ikram edilen yemekleri sosyal medya hesabından paylaşırken "İğrenç ötesi, mide bulandırıcı, rezalet. SunExpress Havayolları uçağındaki ikram yemeklerinin içinden yılan kafası, salyangoz, böcek, küf ne ararsan çıktı. @SunExpress soru şu; bu bir komplo mu yoksa vurdumduymazlık mı?" ifadelerini kullandı.

Kıdık'ın fotoğraf ve videolar ile ifşa ettiği skandal için gelen cevap ise paylaşımın altına yorum yapan SunExpress'ten şöyle oldu;

Kimlikle 33.000 TL ödeme! Kimlikle ödeme alacaklara müjdeli haber geldi! TC kimlik yazın ve hemen ödeme alın! Kimlikle 33.000 TL ödeme! Kimlikle ödeme alacaklara müjdeli haber geldi! TC kimlik yazın ve hemen ödeme alın!

"Merhaba @alikdk yaşanan durumdan dolayı üzgünüz. Konuyu hassasiyetle incelemek için detayları bizimle DM üzerinden paylaşmanızı rica edebilir miyiz ?"