ABD’de uçuş sırasında uçaktan atlayan pilot hayatını kaybetti ve soruşturma başladı.

23 Yaşındaki Pilot Charles Hew Crooks’un uçakta neden olmadığını araştırırken genç adamın cansız bedeni havalimanına 50 kilometre uzaklıktaki bir evin bahçesinde bulan pilis soruşturma başlattı.

Uçuş sırasında tekerleklerinden biri düşen küçük bir uçak Raleigh Durham Uluslararası Havalimanı’na acil inmiş ve uçak indiğinde ise üç pilottan sadece ikisi görülmüştü.

Uçağın iniş takımlarında bir sorun olduğu açıklanırken, Hava trafik ile temasa geçen pilotun uçakta bulunan diğer pilotun panikle uçaktan atladığını belirtmesi şaşkınlık yarattı.

3 bin 500 fitten düşen 23 yaşındaki pilot, paraşüt kullanmazken polis, atlamış ya da düşmüş olabileceği ihtimalleri üzerinde duruyor.

Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek! Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek!

Euronews haberine göre; Federal Havacılık Dairesi ve Ulusal Ulaşım Güvenliği Kurulu da soruşturma başlattırken acil iniş sonrasında uçaktaki iki pilottan biri hafif yaralanmış ve ayrıca uçakta da büyük hasar oluştuğu öğrenildi.