Ukraynalı genç model Kristina Novytska'nın Bodrum Muğla'da evinde ölü bulunmasıyla ilgili soruşturma intihar denilerek takipsizlik kararı verdildi.

Evinde başına poşet geçirilip, elleri arkadan kelepçeli şekilde ölü bulunan 25 yaşındaki Ukraynalı model Kristina Novytska dosyası intihar denilerek kapatıldı!
Ukraynalı model Kristina Novytska'nın cesedi sandalyede oturmuş elleri arkadan kelepçelenmiş, kafasına çöp poşeti geçirilmiş haldeydi. Genç kadının evinin kapısı arkadan kilitli, demir parmaklıklı pencerelerde ise herhangi bir zorlama izi yer almıyordu.

Ayşe Arman bugün yaptığı paylaşımında "Artık gerçekten pes!!! Yettiniz ya!!! Kendi kendini mi bağladı yani… İnsanları aptal yerine koymak değil de ne bu??? Bu kararları verenlerin isimleri açıklanmalı… Di mi ama? Hepimiz bilelim kim bu hakimler, savcılar… Ayıptır, günahtır… Okuyun @aylinnazliaka ‘nın yazdıklarını ne demek istediğimi anlayacaksınız" diye yazdı.

NE OLMUŞTU?

Ziraat Bankası Acil Kredi İçin Düğmeye Bastı! Bankadan 20.000 TL Ödeme Hemen Yapılacak! Ziraat Bankası Acil Kredi İçin Düğmeye Bastı! Bankadan 20.000 TL Ödeme Hemen Yapılacak!

Bodrum'da evinde elleri kelepçeli başında poşet geçirilmiş şekilde sandalyede bağlı cesedi bulunan Ukraynalı Kristina'nın kollarındaki kelepçenin kutusu da cesedin yanında bulunmuştu.

Kelepçeleri Kristina'nın internetten sipariş ettiği belirlendi. Ukrayna’da yaşayan annenin ifadesinde "Kristina’nın psikolojik problemleri vardı. Burada bir süre tedavi gördü ama iyileşemedi. Antidepresan kullanıyordu. Pandemi de iyice psikolojisini bozmuştu. Olaydan bir süre önce Ukrayna’ya gelmek için bilet almıştı, ancak uyuduğu için uçağı kaçırmış" dedi.

Kristina’nın Murat adlı erkek arkadaşının da ifadesinde "Kristina ile uzun zamandır tanışıyorduk. Annesi ulaşamayınca beni aradı. Ben de bir arkadaşımı yönlendirdim. Sorunları olduğunu söylüyordu, bana anlatmasını, beraber çözebileceğimizi söylemiştim" demişti.

Savcılık bu ifadeler ve deliller ışığında dosyaya takipsizlik kararı verdi. Kararda Kristina'nın 2003 yapımı "Ölüm ile Yaşam Arasında" adlı filmdeki bir sahneyi taklit ettiği, Kristina'yı intihara teşvik eden yada azmettiren birinin de tespit edilemediği, evinde başka bir DNA izi bulunmadığı vurgulandı.