Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi oyuncularından Ulaş Tuna Astepe,  bildiğiniz üzere son dakika verilen bir haber ile diziden ayrıldığı açıklanırken, şu sıralar Ulaş Tuna Astepe ile alakalı yeni sezonda yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkacağı söyleniyor. Peki Astepe, Barbaroslar'dan neden ayrıldı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi oyuncularından Ulaş Tuna Astepe,  bildiğiniz üzere son dakika verilen bir haber ile diziden ayrıldığı açıklanırken, şu sıralar Ulaş Tuna Astepe ile alakalı yeni sezonda yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkacağı söyleniyor. Özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisi ile Yıldızı parlayan Ulaş Tuna Astepe yepyeni bir İstanbul dizisi ile bizlerle birlikte olacak.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı hayal kırıklığı yarattı

Çok büyük bir beklenti ile başlayan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi bildiğiniz üzere yaşanan hengameler ile izleyicide büyük bir hayal kırıklığı yaşatmışt. Sezon içinde yaşanan ayrılıklar izleyicinin odağını başka dizilere kaydırırken, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi reytingleri de sezon sonuna doğru adeta alt üst olmuştu. Özellikle de Engin Altan Düzyatan ve Pelin Akil'in diziden ayrılacağı Haberleri, senaryo değişikliği, oyuncu kadrosu baştan aşağı yenilenmesi gibi haberler ile çalkantılı bir döneme giren Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi Hızır karakterinin akıbeti de bu haberler sonrasında Çok merak edilmeye başlandı. İşte Tam da bu sırada Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Hızır karakteri ile karşımıza çıkan Ulaş Tuna astepe'nin akıbeti de şu sıralar çok merakla araştırılıyor

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

Peki dizinin Hızır'ı Ulaş Tuna astepe diziden ayrılacak mı? Büyük bir merak uyandıran dizinin neredeyse başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan Ulaş Tuna Astepe akıbeti hakkında sosyal medya hesabından son dakika bir açıklama yaptığı ve Diziye devam etmesi ile ilgili senaryosunun daha fazlalaşması durumunda devam edeceği bilgisini verdi.

Yeni diziyi kapıda

Yeni sezonda başlayacak olan Yeni İstanbul dizisi ile alakalı olarak yaptığımız araştırmalar ile birlikte dizide ünlü bir doktoru canlandırması için Ulaş Tuna astepe'ye bir teklif götürüldüğü de gelen haberler arasında.  Sen Anlat Karadeniz dizisi ile Özellikle de genç kızların kalbinde taht kuran Ulaş Tuna Astepe Barbaros Akdeniz'in kılıcı dizisine devam edip etmeyeceği sorusundan sonra şimdi de doğduğu hastaneye başhekim olarak atanan bir doktoru canlandırıp canlandırmayacağı konusu merakla araştırılıyor.