Türkiye'de muhalefete gelen yasaklardan sonra İl Başkanı çareyi böyle sokağa çıkmakta buldu.

DEVA Partisi'ne mitingden sonra bir yasak daha geldi. DEVA Partisi'ne afiş yasağının da gelmesi sonrası partili başkan çareyi sokaklarda böyle gezmektebuldu.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan'ın, Gaziantep'te 21 Mayıs tarihinde yapılması planlanan mitinge tek adam rejimi ile yönetilen Türkiye'de yasak getirilmişti.

Yasağın kamuoyunda yankıları sürerken DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Sekmen sosyal medyada yaptığı açıklamada Gaziantep'te miting yasağının ardından afiş asmalarının da engellendiğini duyurdu.

Yasakların ardından DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Avukat Ertuğrul Kaya da afişleri üzerinde taşımaya karar verdi. Afiş taşıdığı fotoğrafı da sosyal medyadan paylaşan Sekmen, "Meydanlar, kavşaklar, köprüler, üst geçitler sizin olabilir. Derdimizi anlatmak için, kendimize ve milletimize olan inanç ile  hareket eden bir beden yeter" ifadeleriyle iktidara tepki gösterdi.

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek