Polis yabancı kadınlardan fuhuş çetesi kurdu... Hem de Ankara'da...

Ankara'da gerçekleşen skandalda polis memuru G.K.'nin fuhuş ve insan ticareti yaptığı tespit edildi.

Cumhuriyet Başsavcılığı konuyla ilgili soruşturma başlatırken, 4 ay süren teknik ve fiziki takip sonucu Hassas Bölgeleri Koruma Şubesinde çalışan polis memuru G.K.'nin zorla fuhuş ve insan ticareti yaptığı ve zorla çalıştırdığı tespit edilen  polis memuru G.K. tutuklandı. Kadınları tehdit ettiği de öğrenilen polis memurunun ifadesinde ise, maddi zorluklar çektiği ancak fuhuş ve insan ticareti yaptığı iddiasını reddettiği ortaya çıktı.

Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı? Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı?

Polis alımları komiser yardımcılığı sınav tarihi, konuları ve çıkmış sınav soruları! 2021 PEAM komiser yardımcılığı sınav başvuruları ne zaman?

Sabah'ın haberine göre Öveçler mahallesinde bulunan 2 farklı eve düzenlenen baskında G.K. ile birlikte M.E, H.M, A.Z, S.K ve M.S, düzenlenen operasyonla gözaltına alınırken, A.Z, G.K, H.M ve M.E Ankara 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

G.K. tarafından fuhuşa zorlanan kadınlar ise ifadelerinde polis memurunun"Buralar benden sorulur. Burada çalışmazsanız ekmek yiyemezsiniz" dediğini söylediler.

Ortaya çıkan skandalda. M.H. ve H.M.'nin fuhuş yaptırdıkları kadınların kaldığı 2 ayrı evden sorumlu oldukları, buranın ihtiyaçlarını karşılayarak parayı G.K. ve ortağına verdikleri tespit edilirken ayrıca WhatsApp mesajları da ortaya çıktı.

İşte o mesaj kareleri;