Ümitcan Uygun'un abi Erol Uygun sosyal medya fenomeni Pucca’yı ölüm ve tecavüzle tehdit etti

Ümitcan Uygun’un tutuklanması sonrasında abisi Erol Uygun tehditler yağdırmaya devam ediyor. Ünlü sosyal medya fenomeni Pucca’ya attığı mesajlar ortaya çıktı.

Magazin 08.08.2021 - 13:32 08.08.2021 - 13:32 Volkan Arık

Aleyna Çakır cinayetinde baş şüpheli olan ve geçtiğimiz günlerde evinde ölü bulunan Esra Hankulu’nun ölümü sonrasında tutuklanan Ümitcan Uygun’un abisi Erol Uygun sosyal medya fenomeni Pucca’ya tehdit ve hakaretler yağdırdı. Erol uygun daha önce de ünlü gazeteci Müge Anlı'yı tehdit etmişti. Sosyal medya fenomeni ve yazar Pınar Karagöz ile sosyal medya üzerinden tartışan Erol Uygun ölümle tehdite kadar varan mesajlar gönderdi.

ÜMİTCAN UYGUN TUTUKLANMIŞTI

Ankara'da Keçiören'de bulunan evinde ölü bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır gerçek adı ile Sema Esen cinayetinde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki Esra Hankulu isimli kadının ölümü ile de gündeme gelmişti. Olayın ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun kasten öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Ümitcan Uygun’un tutuklanması sonrasında abisi Erol Uygun sosyal medya hesabından herkese tehditler yağdırmaya başladı.

umitcan-uygunun-abi-erol-uygun-sosyal-medya-fenomeni-puccayi-olum-ve-tecavuzle-tehdit-etti-1

ÜNLÜ SOSYAL MEDYA FENOMENİNİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Ümitcan Uygun'un tutuklanması sonrasında daha önce araştırmacı gazeteci Müge Anlı'yı da tehdit eden abisi Erol Uygun Instagram hesabından tehditler savurmaya devam etti. Mesajları sonrasında gözaltına alınan Erol Uygun adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Serbest bırakıldıktan sonra da sosyal medya hesabından tehditlere devam eden uygun ünlü sosyal medya fenomeni ve yazar Pınar Karagöz ile sosyal medya üzerinden tartıştı. Pucca adı ile tanınan Pınar Karagöz, Erol Uygun’un kendisine attığı mesajları ifşa etti.

umitcan-uygunun-abi-erol-uygun-sosyal-medya-fenomeni-puccayi-olum-ve-tecavuzle-tehdit-etti-2

YA ÖLMEK İSTİYORSUN YA DA…

Pucca adı ile bilinen sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz'ün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma sinirlenen Erol Uygun, "Neredesin sen nerde? Ölmeyi çok istiyorsun, toz ol buradan" mesajı göndererek genç kadını ölümle ve tecavüzle tehdit etti. Pucca ise bu mesajlar sonrası Uygun’un sosyal medyadan engelleyerek mesajları ifşa etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@