Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşadığı yönündeki iddialar son günlerde magazin basınında çok sık dillendiriliyordu. Ancak Umut Evirgen magazincileri resmen ters köşe yaptı.

Gözden kaçırmayın

Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği... Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği...

İşletmeci Umut Evirgen’in bir süredir Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Daha önce Tuba Büyüküstün’le dillere destan bir aşk yaşayan ardından da Melisa Şenolsun ile sevgili olan Umut Evirgen in Serenay Sarıkaya ile değil bambaşka bir ünlü isim ile sevgili olduğu ortaya çıktı.

Tuba Büyüküstün ile uzun süre yaşadığı ilişkiyi geçtiğimiz yıllarda noktalayan ve hemen ardından Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başlayan işletmeci Umut Evirgen’in son dönemlerde Serenay Sarıkaya’yla oluyordu. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya her fırsatta sadece arkadaş olduklarını söylese de magazin basını ikiliyi Sürekli sevgili olarak yazıyordu. Ancak Serenay Sarıkaya bu konuda haklı çıktı. Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya ile değil bambaşka bir isimle sevgili olduğu ortaya çıktı.

umut-evirgen-ters-kose-yapti-herkes-serenay-sarikaya-ile-sevgili-saniyordu-ama-bambaska-bir-isim-3

Nur Fettahoğlu kafaları karıştırdı

Umut Evirgen’in Emirgan'da bulunan mekanına sık sık giden Serenay Sarıkaya'nın geçtiğimiz günlerde bu mekanda şarkı söylemesi ve ardından ünlü işletmeci ile beraber sarmaş dolaş görüntülerinin ortaya çıkması Aşk iddialarını daha da güçlendirmişti. Ancak Nur Fettahoğlu dün gece saatlerinde öyle bir paylaşım yaptı ki kafalar iyice karıştı.

Umut Evirgen ve Nur Fettahoğlu sevgili mi?

Geçtiğimiz yıl Mart ayında kızının babası Levent Veziroğlu’ndan ayrılan Nur Fettahoğlu dün gece saatlerinde Instagram hesabından yönetilen ve işletmeci Umut Evirgen ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncu paylaştığı fotoğrafa "Sen hep aşkkkk'la" notunu düşerken aynı zamanda beyaz kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmedi. Magazin basınına bomba gibi düşen olayın ardından birçok kişi Umut Evirgen ve Nur Fettahoğlu Sevgilimi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Ancak her iki taraftan da bu konuda net bir açıklama gelmedi.