Bir zamanlar aşk yaşadığı öne sürülen Umut Evirgen ve Farah Zeynep Abdullah dün gece eğlendikleri bir andan fotoğraf paylaşıp "Eski bir hikaye" diye yazında olanlar oldu.

Aşk yaşadıkları iddia edilen Umut Evirgen ve oyuncu Farah Zeynep Abdullah dün akşam bir eğlenceden birbirlerine aşkla baktıkları fotoğraf paylaşıp "Çok eski bir hikaye bu.. kimin umurunda" paylaşımı yaptı.

İşletmeci ve yapımcı Umut Evirgen ünlü güzellere doymuyor. Serenay Sarıkaya, Tuba Büyüküstün gibi isimlerle aşk yaşayanh Evirgen şimdide Farah Zeynep Abdullah ile yeniden aşka yelken açtı.

Umut Evirgen ve Farah Zeynep Abdullah'ın aşk yaşadıkları iddia edilmişti. İddialarda ilginç bir gelişme yaşandı. Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen dün gece bir eğlencede bir aradaydı.

Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen dün akşam yer aldıkları eğlenceden birbirlerine aşkla baktıkları fotoyu paylaştı. Umut Evirgen fotoğrafa "Çok eski bir hikaye bu.. Kimin umrunda" diye not düştü.

FikWrOlXkAQzktp

Sosyal medayda Umut Evirgen için "Bu adamda ne var tüm dönemin parlayan oyuncuları beraber oluyor?" yorumunda bulundu.

Nusret Rezil Oldu! Messi Salt Bae'yi Yerin Dibine Soktu! O Anlar Dünya Basınında Yankı Buldu! Nusret Rezil Oldu! Messi Salt Bae'yi Yerin Dibine Soktu! O Anlar Dünya Basınında Yankı Buldu!

 Umut Evirgen ile Serenay Sarıkaya aşkının Evirgen'in Faraha Zeynep Abdullah ile yakınlaşması olduğu öne sürülmüştü.