Üniversite Öğrencilerine 3 Bankadan Yeni Bir Kredi Kampanyası Duyuruldu, Şartsız, Kefilsiz, Öğrenci Kredisi Verilecek

Üniversite Öğrencilerine 3 Bankadan Yeni Bir Kredi Kampanyası Duyuruldu, Şartsız, Kefilsiz, Öğrenci Kredisi Verilecek. 36 ay vadeli verilecek bu kredileri almak oldukça basit. İşte detaylar...

Ekonomi 18.08.2021 - 14:17 18.08.2021 - 14:17 Vural Pars

Öğrenciye kredi alabilmeniz için bazı şartlar vardır. Bu şartların başında daha önce bir banka çalışmanızın olması veya bir kredi kartı kullanmış olmanız gerekmektedir. Eğer düzenli olarak kullandığınız bir kredi veya kredi kartı ürünü varsa banka kredi notunuzun da yüksek olmasından ötürü bankalar üzerinden öğrenci olmanızla beraber kredi kullanabileceksiniz. Öğrenciye kredi veren bankalar sadece kimlikle işlem yapacağı için sizin öğrenci olup olmanıza bakmayacaktır. Bankalar sizin kredi puanınıza bakarak kredi onayı verir. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz, hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bazı bankaların banka şubelerinden kredilerin alırken bazı bankaların internet bankacılığını kullanarak kredilerine kullanacaksınız.

Akbank öğrenciye kredi başvurusu

Akbank üzerinden öğrenci olan kişiler kredi başvurusu yaptıkları zaman hemen kullanabilmeleri için banka müşterisi olması gerekiyor. Eğer sizlerde banka müşterisi iseniz hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden yapabilirsiniz. Öğrenci olup bu bankada bir hesabı olan veya bankanın kredi kartına kullanan kişiler kredi notu yüksek olması durumunda kredilerini online olarak alabilir. Eğer banka şubesine giderek kredi başvurusu yapmak istiyorsanız maalesef onay alamayacağınız. Söylemek istiyoruz çünkü banka şubelerinden yapılan kredi başvurularında bankalar müşterilerden gelir belgesi istemektedirler.

Denizbank öğrenciye kredi başvurusu

Kredi notu yüksek olan öğrencilerin kredi alabilecekleri bankalardan bir tanesi de Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksınız ilk önce bankaya gitmeden onaylatmanız gerekiyor. Kredi onayı almak istiyorsanız bankanın SMS servisi olan 32/80 numarasına KREDİM yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak gönderim yapın. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu onaylanan müşterilerde kredilerini aynı gün içerisinde banka şubesinden kullanacaklardır. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek de buradan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Denizbank internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurularında kredi onayı alan müşterilerin hemen kredileri hesaplarına yatacaktır. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılıkta kullanıyorsanız Online olarak şubelere gitmeden de krediyi kullanabiliyorsunuz.

ogrenci-kredi2

ING Bank öğrencilere kredi başvurusu

ING Bank üzerinden de öğrenci olan kişilerin kredi alabileceklerini söyleyebiliriz. Kredi başvurusu yapacak öğrencilerin kredi notu uygun olması durumunda kredilerini bankanın internet bankacılığını kullanarak alacaklardır. Bankanın internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurarak bu bankadan onay alıp almadığınızı görebilirsiniz. Hesabınızın olması durumunda kredi onayı aldığınızda direkt internet bankacılığına geçiş yapacak ve buradan kredinizi hesabınıza atacaksınız. ING Bank öğrencileri hem kredi hem de kredi kartı imkanı sunan bankaların başında geliyor. Banka şubelerinden kredi kullanmak istiyorsanız 5000 TL'ye kadar onay almanız gerekiyor. 5000 TL'ye kadar alacağınız onaylar da sadece kimlikle beraber banka şubesine giderek kredi kullanabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@