Ünlü isimlerin korona partisini polis bastı! İrem Derici, Enis Arıkan, Enes Batur arka kapıdan kaçarken yakalandı

Doğum günü kutlaması için yasak olmasına rağmen bir araya gelen ve bir mekanda eğlenen ünlü isimlerin korona partisini polis bastı. Partiye katılan birçok ünlüler arka kapıdan kaçmaya çalıştı.

Magazin 02.06.2021 - 17:46 02.06.2021 - 17:51 Volkan Arık

İrem Derici, Enes Batur, Derya Uluğ, Buray, Cem Belevi, Enis Arıkan, Cenan Adıgüzel, Emre Aslan, Murat Balcı ve Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları Yeniköy'de bir mekanda arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için buluştu. 1 Haziran’dan itibaren koronavirüs tedbirleri kapsamında restoranlar saat 21.00'e kadar hizmet verebiliyordu. Ancak ünlü isimler buluştukları restoranda yasakları hiçe sayarak saatin geçmesine rağmen eğlenmeye devam etti. İhbar üzerine ünlü isimlerin bulunduğu mekana polis ekipleri gelirken birçok isim polislere yakalanmamak için arka kapıdan kaçmaya çalıştı.

Yasak saati geldi kutlama bitmedi

Ünlü isimlerin doğum günü kutlaması 21.00’de başlayan yasağa rağmen devam edince ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Mekana gelen polis ekipleri partiye katılan ünlü isimlere ceza keserken toplamda 15 kişiye ceza kesildiği öğrenildi. Ünlü isimler mekana yapılan polis baskını sonrasında saat 01.30 civarında mekanı terk etti.

unlu-isimlerin-korona-partisini-polis-basti-irem-derici-enis-arikan-enes-batur-arka-kapidan-kaca

Arka kapıdan kaçmaya çalıştılar

İrem Derici ve Derya Uluğ polislerin cezai işlem uygulaması sonrasında arka kapıdan mekanı terk etmek istedi. Kapıda bekleyen basın mensuplarına görüntü vermek istemeyen ünlü isimler tanınmamak için yüzlerini gizlemeye çalıştı. Gazetecilerin ısrarları üzerine açıklama yapan İrem Derici ise bir arkadaşlarının doğum gününü kutladıklarını cezaları neyse ödeyeceklerini söyledi. Geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodularına karıştığı Emre Aslan’ın da sorulduğu İrem Derici, aynı mekanda eğlendiği Aslan ile ilgili olarak o mevzunun kapandığını söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@