Ünlü kahin Nostradamus'un bir çok kehaneti tuttu. Bunlar arasında 11 Eylül saldırıları ve koronavirüs salgını da var. O nedenle insanlar artık kehanetleri okumaya korkar hale geldi. Fakat okuyanlar ise hayrete düşüyor. Çükü en kötüsü şimdi başlıyor! Nostradamus'un 2022 kehanetleri akıllara durgunluk verecek türden.

Koronavirüs salgını, Rusya-Ukrayna savaşı derken tüm dünya büyük bir krizin içinde. Bir çok kişi de bu krizler sonrası kahinlerin kehanetlerini araştırmaya başladı. Kör Kahin Baba Vanga ve Nostradamus'un kehanetleri ise bunlar arasında en çok merak edilenler. Çünkü ikisinin de kehanetlerinin büyük çoğunluğu tuttu. Kör Kahin Baba Vanga’nın yaptığı “büyük sıcaklıklar olacak” kehaneti bir süredir gündemde. Ama asıl Nostradamus'un 2022 kehanetleri akıllara durgunluk verecek cinsten korkutucu. Çünkü Nostradamus'un bir çok kehaneti tuttu. Bunlar arasında 11 Eylül saldırısı ve koronavirüs salgını da var. Peki Nostradamus'un 2022 kehanetleri neler? Gelin birlikte bakalım…

Bugüne kadar tutan kehanetleri

Kahin Nostradamus, özellikle son yıllara damga vuran büyük olayları bilmesi ile ünlü. Bunlar arasında Hitler'in yükselişi, 11 Eylül saldırıları, JFK'nin vurulması ve koronavirüs salgını da var. O nedenle bundan sonraki kehanetleri korku salıyor. Peki Nostradamus'un 2022 kehanetleri neler?

Nostradamus'un 2022 kehanetleri

Nostradamus, 2021 yılı için Kaliforniya’yı işaret etmiş ve büyük deprem olacağını söylemişti. 2021 yılında olmasa da 2022 yılında o deprem yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Kaliforniya’da büyük bir deprem oldu. 2021 yılı için iklimsel felaketlere de dikkat çeken kahinin kehanetleri yavaş yavaş gerçek oluyor. Mevsimler karıştı, yazı kışı ayırt edemez olduk. Bitti sanmayın, çünkü 2022 yılında daha da kötüsü geliyor.

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...

İnsanlar birbirini yiyecek

Nostradamus’un 2022 kehanetleri arasında en can alıcı olanı buğday fiyatlarında yaşanan artış oldu. Nostradamus’a göre buğday fiyatları o kadar artacak ki insanlar hemcinsini yiyecek. Nostradamus insanlar için büyük çaresizliğin 2022 yılında başlayacağına işaret ediyor.