Ünlü oyuncu Dwayne Johnson'ın belgeseli çekilecek!

Aksiyon filmleriyle tüm dünyadan milyonlarca sinemaseverin hayranlığını kazanan The Rock (Kaya) lakaplı ünlü oyuncu Dwayne Johnson'ın hayatının bir belgesel filme konu olacağı aktarıldı. Belgeselin salgın şartları sebebiyle ABD yerine Avustralya'da çekile

Magazin 01.05.2021 - 15:53 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Hızlı ve Öfkeli serisi, Baywatch, Jumanji: Yeni Seviye, Gizemli Adaya Yolculuk ve Gökdelen gibi filmlerde rol alan ABD'li ünlü oyucu Dwayne Johnsın'ın yeni filmi Black Adam, 2022'de gösterime girecek. Süper kahraman evreni DC'ye dahil olan Johnson'ın yeni filmi Black Adam büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu filmi bekleyen Dwayne Johnson hayranları, gelen yeni bir proje hberiyle heyecanlandı. Gelen haberlere göre eski bir güreşçi olan 48 yaşındaki ünlü oyuncunun hayatı bir belgesel filme konu olacak.

Salgın nedeniyle Avustralya'da çekilecek!

2020'de ünlü Forbes dergisi tarafından "dünyanın en çok kazanan aktörü" seçilen Dwayne Johnson'ın hayatını anlatacak belgeselin sitcom formatında çekileceği kaydedildi. Geçen yıl 87,5 milyon dolarlık kazancıyla orbes listelerinin zirvesine oturan ünlü oyuncunun hayatını anlatacak belgeselin ABD'de çekilmeyeceği aktarıldı. Gelen bilgilere göre belgesel, ABD yerine koronavirüs riskinin daha az olduğu Avustralya'da çekilecek. Avustralya'nın Brisbane kentinde çekilecek belgesel için Pennsylvania, Miami ve Hawaii'yi andıran setlerin kurulacağı bildirildi.

WWE kemerini altı kez kazandı!

2 Mayıs 1972'de ABD'nin Kaliforniya eyaletinde doğan Dwayne Johnson, lise yıllarında Amerikan Futbolu'na merak sardı. Miami Üniversitesinin Psikoloji bölümünden 1995 yılında mezun olarak diploma alan Johnson, daha sonra bir aile sporu olan güreşe adım attı.

Ağır kütlesi ve 1.96'lık boyuyla WWE kemerini altı kez kazanan Johnson, 1999 yılında yılında vizyona giren "Beyond the Mat" adlı filmle sinema kariyerine adım attı. The Mummy Returns, The Scorpion King, The Rundown, Walking Tall, Walking Tall ve The Game Plan gibi filmlerde rol alan Johnson, Hızlı ve Öfkeli serisiyle adını geniş kitlelere duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@