INDEPENDENT sitesinden Tom Murray’in aktardığına göre, Jeremy Renner kar temizleme aracı kazasından sonra ilk kez yaraları hakkında konuştu.

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

ABC muhabiri Diane Sawyer'ın sorularını yanıtlayan Renner, 8 kaburgada 14 yerden kırık, çene kemiği kırığı, akciğer sönmesi ve kaburga kemiğiyle delinmesi gibi birçok yaralanma yaşadığını açıkladı. Renner, kazada bir gözünü kaybettiğini ve diğer gözüyle görme imkanı olduğunu söyledi. Şimdi ise doktorların sayesinde her iki gözünde de tam görüşe sahip.

Aldığı yaraları detaylı bir şekilde anlattı

Hollywood yıldızı Jeremy Renner, kar temizleme aracı kazası sonrası aldığı yaraların boyutunu detaylarıyla anlattığı ilk röportajını verdi. Renner, kaza öncesinde aracının yeğenine doğru gittiğini fark edince "Bugün değil, o***pu çocuğu" diye bağırdığını da röportajda açıkladı. Ancak, yine olsa aynı şeyi yapacağını da sözlerine ekledi.

ABC muhabiri Diane Sawyer'ın sorduğu sorulara cevap veren Renner, yaralanma listesinde 8 kaburgada 14 yerden kırık, sağ diz, sağ ayak bileği kırığı, sol bacak kaval kemiği kırığı, sol ayak bileği kırığı, sağ köprücük kemiği kırığı, sağ omuz kırığı, yüz, göz yuvası ve çenesinde yaralar olduğunu belirtti. Sawyer'a yaptığı açıklamada, gözlerinden birinin yuvasından çıktığını söyleyen Renner, "Sanırım bir gözümü diğer gözümle görebiliyordum" ifadesini kullandı.

Kaza anında 6 bin 350 kiloluk Sno-Cat'le çarpışan Renner'ın, sağlık görevlilerini arayan komşuları da röportajda yer aldı. Rich Kovach, Renner'ın kulaklarından kan geldiğini ve gözünün bastırılarak çıkarılmış gibi göründüğünü ifade etti.  Neyse ki doktorların müdahalesiyle metal plakalar ve vidalar kullanılarak göz yuvası yeniden oluşturulan Renner, şu anda her iki gözünde de tam görüşe sahip.

Yaşadığı acıyı hatırlayan Renner, "Her an bilincim yerindeydi" dedi. Jeremy Renner'ın yaşadığı kazanın ardından sağlığına kavuşması, hayranlarını sevindirdi. İyileşme sürecinde, Renner'ın Marvel ve Ölümcül Tuzak filmlerindeki rol arkadaşı Anthony Mackie, yanında olmuştu.