Feyza Çıpa ile 7 yıllık ilişkisi biten ünlü sanatçı Kutsi evleniyor. Gönlünü Benim Adım Melek dizisinde beraber rol aldığı çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker'e kaptıran Kutsi'nin evlilik kararı aldığı öğrenildi. İşte detaylar..

Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan çiftin dizi çekimleri  nedeni ile Gaziantep'te nikah işlemlerini başlattığı ortaya çıktı. Pandemi nedeni ile düğünü ilerleyen tarihlerde yapacakları da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kutsi'nin Feyza Çıpa ile ilişkilerinin evlilik krizi nedeni ile bittiği iddiaları da yeniden gündeme geldi.  Feyza Çıpa uğruna bir çocukları bulunan eski eşi Sinem Bayraktutar' dan boşandığı fakat  Çıpa ile 7 yıllık ilişkisinde Kutsi'nin evliliğe sıcak bakmadığı da  öne sürülmüştü.

Bir diğer ayrıntı ise Benim Adım Melek dizisinde Halil 'i canlandıran  Kutsi'nin ve Seyit Ali'yi canlandıran Poyraz Ar'ın arasındaki ilişkinin gerçek hayatta da aynı olacak olması gözlerden kaçmadı. Benim Adım Melek dizisinde Melek karakterini canlandıran ( Nehir Erdoğan)  ve Halil (Kutsi) evlenmek üzeredirler. Melek'in 3 çocuğu bulunmaktadır ve en küçük çocuğu ise Seyit Ali ( Poyraz Ar)'dir. Seyit Ali dizide Kutsi'nin üvey oğlu olacaktır. Aynı zamanda gerçek hayatta da !