Halen yayın hayatına devam eden Bir Zamanlar Çukurova’da; Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Serpil Tamur, Selin Yenici, Bülent Polar, Melike İpek Yalova gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi ile Ek

4A, 4B, 4C ve EYT emeklilerine ek ödeme fırsatı 4A, 4B, 4C ve EYT emeklilerine ek ödeme fırsatı
Halen yayın hayatına devam eden Bir Zamanlar Çukurova’da;

 • Hilal Altınbilek,

 • Vahide Perçin,

 • Murat Ünalmış,

 • Serpil Tamur,

 • Selin Yenici,

 • Bülent Polar,

 • Melike İpek Yalova gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.


Bir Zamanlar Çukurova Dizisi ile Ekranlara Damga Vurmuştu


Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile kendine yeni bir kitle kazanan oyunculardan biridir. Dizi sayesinde adeta ekranlara damga vurmuştur. Pek çok başarılı oyuncuyu bünyesinde barındıran dizinin konusu ise amansız bir aşk hikayesini içermektedir. Üstelik dizi dönem dizisi olma özelliği de göstermektedir. Konu tamamen 1970’li yıllarda geçmektedir.

Dizinin konusu İstanbul’da yaşayan iki genç ile başlamaktadır. Birbirini seven Züleyha ve Yılmaz evlilik arifesindedir. Ancak kader bu iki genç için başka planlar hazırlamaktadır. Zira Züleyha kendini ilerleyen zamanlarda Demir Yaman’ın karısı olarak bulacaktır. İstanbul’da başlayan hikâye bir anda Çukurova’nın amansız topraklarına taşınacaktır. Aşkının peşinden giden Yılmaz ise olayların iyiden iyiye karışmasına neden olacaktır.

Uğur Güneş Bambaşka Bir Diziyle Geri Dönüyor


Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterine can veren Uğur Güneş kısa süre önce diziye veda etmiştir. Gerçekleşen veda ise dizinin hayranları tarafından farklı tepkilere yol açmıştı. Halen Yılmaz’ın tarafını tutan pek çok hayran olması bu durumun nedenlerinden biridir. Üstelik Yılmaz’ın vedasından sonra dizinin eskisi gibi olmadığını düşünenler de yok değildir.

Öte yandan Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna veda eden Uğur Güneş, kısa süre içerisinde yeni dizi çalışmalarına başlamıştır. Gelen haberler henüz dizi konusu hakkında kesin konuşmayı mümkün kılmamaktadır. Ancak Uğur Güneş’in ekranlara “Kanunsuz Topraklar” isimli yeni bir dizi ile dönmesi beklenmektedir. Dizinin detayları zamanla birlikte kesinlik kazanacaktır.

Davut Karakterine Hayat Verecek


Kanunsuz Topraklar dizisinde başrolü üstlenecek olan Uğur Güneş Davut ismi ile ekranlara geri dönecektir. Dizinin konusu henüz netlik kazanmamıştır. Bu neden yüzünden konu ile alakalı tahminler isim üzerinden yapılmaktadır. Çekimleri Zonguldak’ta başlayacak olan dizinin töre dizisi olabileceği varsayılmaktadır. Konu bilgilerinin kesinleşmesi halinde açıklamalar da yenilenecektir.

Kanunsuz Topraklar isminde ekranlara gelecek olan dizinin diğer karakterinin isminin Gülfem olacağı bilinmektedir. Ancak henüz Uğur Güneş’e partner olacak isim de kesinlik kazanmamıştır. Buna karşın pek çok ünlü isimle görüşme halinde olunduğu bilinmektedir. Çekimler kısa süre içerisinde başlayacağı için dizideki Gülfem karakterini kimin oynayacağı da yakın zamanda açıklanacaktır.

Uğur Güneş Kimdir?


Oyunculuk hayatı uzun zamandan bu yana devam eden Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova ile birlikte herkes tarafından tanınmıştır. Bundan ötürü Uğur Güneş kimdir araştırmaları yoğunluk kazanmıştır. Ünlü oyuncunun 1987 yılında Ankara’da doğduğu bilinmektedir. Üniversite eğitimini de Ankara’da tamamlayan Uğur Güneş oyunculuk kariyerine de burada başlamıştır. İlerleyen yıllarda İstanbul’a geçiş yapmış ve;

 • Urfalıyam Ezelden,

 • İsimsizler,

 • Seddülbahir 32 Saat,

 • Diriliş Ertuğrul,

 • Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerde boy göstermiştir.


Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda eden Uğur Güneş, iki ay gibi kısa süre sonunda yeni dizisi ile yeniden günden yaratmıştır. Konusu halen netlik kazanmayan Kanunsuz Topraklar dizisinde Davut karakterine can verecektir. Uğur Güneş’in dizide nasıl performans sergileyeceği şimdiden merak edilmektedir.