Ünlü Oyuncu Senaryodaki Kadına ve Hayvana Şiddet Sahnelerine Çıldırdı!

Yakışıklı oyuncu Berk Cankat kendisine gelen senaryoya çok sert tepki gösterdi!

Gündem 24.06.2021 - 16:57 24.06.2021 - 16:57 Ece Sahan

Genç oyuncu Berk Cankat  kendisine gelen senaryodaki sahnelere tepki gösterdi. 

Yakışıklı oyuncu Berk Cankat kendisine gelen senaryodaki sahnelere tepki gösterdi. Senaryoyu okuduktan sonra deliye dönen oyuncu hislerini sosyal medyadan dile getirdi.

37 yaşındaki yakışıklı oyuncu Twitter hesabından yazdıkları ile gündem oldu. Ekranlarda sürekli olarak izlediğimiz, Türk halkının reyting veriyor diye dayattırmaya ve dönüştürülmeye çalışan şiddet eğilimini özendiren dizilere bir yenisi daha eklendi. Ancak ünlü oyuncu bu diziyi ifşa etti ve tepki gösterdi.

Berk Cankat alkış alan tweetinde şunlar söyledi;

"Yazmayın kardeşim. Böyle yazacaksanız eğer yazmayın! Hatta siz toplum içine de karışmayın çünkü bu düşünce yapısıyla sizler çok tehlikelisiniz. Yaşadığınız dünyadan mı bir habersiniz? Yoksa yaşadığınız topraklarda gerçekleşenlerin hiçbirini umursamayacak kadar omurgasız mısınız?

Yazdığınız çöpün daha 50'nci sayfası dolmadan kadına şiddet, aile içi taciz, hayvan katletme, kuma getirme ve daha nice çirkinliği normalleştirerek o yarım yamalak kullandığınız ana dilinizle çok güzel anlatmışsınız. Bravo

Siz de haklısınız. Kimilerine göre para ve başarı için her yol mübah. Ben yokum kardeşim.

Senaryo diye yolladığınız bu çöp parçalarından kazanacağınız her bir kuruş haram zıkkım olsun inşallah! 2021’in yarısı olmadan 182 kadın katledilmiş ve siz hala pişkin pişkin senaristim diye dolanıyorsunuz" 

BERK CANKAT KİMDİR?

9 Mayıs 1984 yılında Ankara'da doğan yakışıklı oyuncu aslen Çerkes kökenlidir. Babası mimardır. İlkokul'u Hatay'da, ortaokul ve lise'yi ise Ankara'da okudu. 1999 yılında Haldun Taner'in yazdığı "Ay Işığında Samata" oyununda ilk kez oyunculuğa adım attı.

Ankara Bilkent Üniversitesi - Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi - Grafik Tasarım Bölümü'nden mezun oldu.

Grafikerlik mesleğini yapmak için İstanbul’a geldi. İstanbul'da Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi almaya başladı ve tiyatroya adım attı ve pek çok tiyatro oyununda yer aldı.

İlk televizyon dizisi tecrübesini, FOX TV ekranlarında yayınlanan, Sana Bir Sır Vereceğim adlı fantasitik dizisinde yaptı.

Star Tv'deki Medcezir dizisine konuk oyuncu olarak yer aldı.

2014 yılında yine Star TV de Güzel Köylü dizisinde yer aldı.

Yine Star Tv'de Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde "İskender(Alex)" karakterini canlandırdı.

2017 yılında Yıldızlar Şahidim adlı dizide Özge Gürel ile birlikte başrolde oynadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@