Ünlü oyuncu sinirlerine hakim olamayınca yaşanılanlar tepki aldı.

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Oscar ödüllü ABD’li oyuncu Tom Hanks,  başrolünde yer aldığı ‘Elvis’ adlı filmin tanıtımı için gittiği Avustralya’dan dönünce, New York’ta eşi Rita Wilson ile dün akşam bir restoranda yemek yedi.

Mekandan çıkarken ünlü çiftin etrafını, hem fotoğrafçılar hem de hayranları sardı ancak sevenleri Hanks ve Wilson ile konuşmaya çalışırken Rita Wilson, eşinin önüne geçti ve otomobillerine doğru yürümeye başladı.

Tam o sırada da genç bir hayranı, hızla Wilson’a doğru yaklaştı ve onu sırtından iterek dengesinin bozulmasına neden oldu. Tom Hanks ise hayranının eşi Rita Wilson'u ittirdiğini görünce sinirlerine hakim olamadı.

Yaşadığı ittirme sonrası neye uğradığını şaşıran Rita Wilson, son anda dengesini bulup düşmekten kurtuldu. Wilson, daha sonra hayranına “Kes şunu!” diyerek bağırırken eşinden birkaç adım geriden yürüyen Tom Hanks ise olayı görünce koşarak hayrana ulaştı ve bağırmaya başladı.

İttirmenin etkisiyle eşinin dengesi bozulan Hanks, sinirlerine hakim olamayarak “Geriye… S… git. O benim karım, uzak dur!” dedi.

Siniri uzun süre dinmeyen ünlü aktör sonra eşini ittiren kişiye “Karımı devirmeye mi çalışıyorsun?” dedi.

Ancak yanındakiler tarafından sakinleştirilen Tom Hanks, eşiyle birlikte kendilerini bekleyen otomobile doğru hızlı adımlarla ilerlerken görüntülerde Hanks’in bağırdığı genç kişinin,  eşine çarpanlar arasında olmadığı görüldü.