Ünlü kadın televizyoncu A.B adatıldığını sanıp kocasını kadın kıyafetiyle görünce şoke olmuş ve sonrasında ise Türkiye'nin günlerce konuştuğu kişi olmuştu.

Ünlü kadın televizyoncu A.B., kıyafetlerinin ve iç çamaşırlarının sürekli yer değiştirdiğini görünce kocası tarafından aldatıldığından şüphelenmiş, sonrasında çocuğunun ise "eve başka kadın geliyor" sözleri üzerine eve gizli kamera yerleştirmişti.

Görüntüleri izleyince de mühendis eşi K.B.'nin kadın kıyafetleri giyerek dolaştığının görünce şoke olmuş ve boşanma davası açmıştı.

Türkiye'nin güünlerce konuştuğu skandal ise bununla kalmadı.

Televizyonuc AB Kimdir? Eşi K.B. Kimdir? Ne iş yapıyor? Arzu Demirel Binici  kimdir? Arzu Demirel Kimdir?

Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci eşi kimdir? | Televizyoncu AB olayı

2020 yılı sonlarında yaşanan ünlü televizyoncu skandalında çiftin 2015'de dünyaya gelen çocuğunun annesine, "Bu eve sen yokken bir kadın geliyor" demesi üzerine eve kamera yerleştiren A.B, evdeki "öteki kadının" kocası olduğunu görünce olay Türkiye'nin de gündemine magazin haberleri ile düşmüştü.

Sabah'ta yer alan habere göre ünlü boşanma davası devam ederken K.B.'nin "Görüntülerimi usulsüz kayda aldı" diyerek şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianamede K.B. evlilikleri devam ederken televizyoncu eşi A.B.'nin evin salon ve yatak odasına gizli kamera yerleştirerek özel görüntülerini kayda aldığı ve bu görüntüleri boşanma davası devam ederken kullanıp aleyhinde kullandığı belirtildi.

Televizyonuc AB Kimdir? Eşi K.B. Kimdir? Ne iş yapıyor? Arzu Demirel eşi kimdir? Arzu Demirel Kimdir?

Yılın Davası! Sonunda İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer Mahkemelik Oldu! Dava Açan Açana! Yılın Davası! Sonunda İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer Mahkemelik Oldu! Dava Açan Açana!

Eşinin iç çamaşırlarını giyerek ifşa olan K.B kimdir, kimin kocası? - TeknoGaste

Dikkat çeken ise ünlü televizyonuc A.B.'nin eşinin de bu durumdan haberdar olduğunu ve kendisinin davayı lehine çevirmek için görüntüleri kullandığının söylenmesi oldu.

Böylece A.B.'nin "özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" suçundan 5 yıla kadar hapsini istedi.

Davanın mağduru K.B. 2010 yılında evlendiğini belirterek, "Sanık boşanma aşamasında olduğum eşimdir. İkamet ettiğimiz eve bilgim ve rızam dışında gizli kameralar kurdurup Belçika'da bulunan arkadaşının yanına gitmiş, sonrasında da Türkiye'ye gelip hakkımda boşanma davası açmıştı. Eve kurulan kameralardan kesinlikle bilgim yoktu. Boşanma davası açtığında bu kameralardan elde ettiği görüntüleri aleyhime kullanmak için bana şantajda bulundu. Görüntüleri bilgim ve rızam dışında hem kendi hem benim akrabalarım ile paylaştı. Görüntüleri babama gönderdi. Kameralar güvenlik amaçlı değil, gizli olarak kurulmuştur. Çocuğun güvenliği için kurulmuş olsaydı çocuk odasında da olurdu" diyerek şikayetçi oldu.

Televizyonuc AB Kimdir? Eşi K.B. Kimdir? Ne iş yapıyor? Arzu Demirel eşi kimdir? Arzu Demirel Kimdir?

Kocasının kadın kıyafetli videosunu gören ünlü televizyoncu Arzu Demirel konuştu: Yatakta farklı... videosunu izle | Takvim TV

Sanık ünlü kadın A.B. ise "Görüntüler benim tarafımdan hiç kimseyle paylaşılmamıştır. Ailem ve arkadaşlarımla da paylaşmadım. Ben bu görüntüleri gördüğüm sırada bir arkadaşım yanımdaydı. Bu nedenle beraber görmüş oldum. Dolayısıyla görüntüleri kendisine göndermem mümkün değildir. Başkalarının eline nasıl ve ne şekilde geçtiğini bilmiyorum" dedi.

Sonuç olarak ise mağdur adamın kendisine ait özel görüntülerini yayınlamasının hayatın olağan akışına aykırı olduğu gerekçesi ile görüntülerin ifşasının sanık tarafından gerçekleştirildiğini belirten mahkeme, A.B.'yi "özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" suçundan 1 yıl 8 ay hapse çarptırdı.

Televizyonuc AB Kimdir? Eşi K.B. Kimdir? Ne iş yapıyor? Arzu Demirel eşi kimdir? Arzu Demirel Kimdir?

Televizyoncu A.B kimdir kocası K.B'yi iç çamaşırları ile yakaladı

İddialara göre meşhur davanın sanığı ünlü televizyoncu A.B. ide Niloya'nın yapımcısı ve senaristi olan Arzu Demirel Binici.

Arzu Demirel Birinci kimdir?

Arzu Demirel Birinci, Niloya karakterinin sahibi ve aynı zamanda boyama kitapları, çocuk gençlik gelişim kitapları sonrası okul öncesi yaş grubuna özel tasarlanan oyunlar yaparak Yumurcak TV kuran ve Niloya’nın yapımcısı olan Yazar, Yönetmen ve film senaristi.