Üzücü haberi Nur Tuğba Namlı sosyal medya hesabından duyurdu.

Kanal D gündüz kuşağı programında yer alan partneri Hakan Ural ile birlikte Neler Oluyor Hayatta programının güzel ve başarılı sunucusu Nur Tuğba Namlı kısa bir süre önce mutlu haberini programdaki mesai arkadaşı Hakan Ural ile duyurmuştu. Bu haberin mutluluğunun ardından üzücü haberi Nur Tuğba Namlı sosyal medya hesabından duyurdu.

Nur Tuğba Namlı Programda Neden Yok?

Nur Tuğba Namlı'dan endişelendiren haber! - Son Dakika Magazin Haberleri

Neler Oluyor Hayatta programının güzel ve başarılı sunucusu Nur Tuğba Namlı’ nın birkaç yayındır ekranlarda olmaması merak uyandırmıştı. Programda yer almamasının ardından Nur Tuğba Namlı hasta mı, hamile mi soruları izleyiciler tarafından merak edildi.

Neler Oluyor Hayatta programının güzel ve başarılı sunucusu Nur Tuğba Namlı ile birlikte sunan yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda programdaki  partneri Hakan Ural “Nur Tuğba hamile ve ailemize biri daha katılacak. Cinsiyeti ise ‘’erkek” haberini vermişti. Nur Tuğba Namlı’nın üçüncü çocuğuna hamile olduğu  haberinin  mutluluğunu yaşarken, Hakan Ural’ın partneri Nurı Tuğba Namlı’ nın üzücü haberini duyurdu. Üçüncü çocuğuna hamile olan Nur Tuğba Namlı’ nın korona virüse yakalandığını sosyal medya hesabından geçmiş olsun dilekleriyle duyurdu.

Nur Tuğba Namlı da sosyal medya hesabından şu ifadelere yer vererek; Yayından aldığı fotoğraf ile herkese merhaba dedi. İyi olduğunu sevenlerine duyurdu.

Neler Oluyor Hayatta Programında Nur Tuğba Namlı Neden Yok? Nur Tuğba Namlı Programa Ne Zaman Dönecek, Koronavirüs mü Oldu? Nur Tuğba Namlı Hamile mi? Nur Tuğba Namlı Ne Zaman Doğum Yapacak? - İnternet

Yeşilçam'ın Gaddarı, Hayatın Duygusalı Erol Taş 3 Çocuğunu Neden Yapımcının Kapısına Bıraktı? Yeşilçam'ın Gaddarı, Hayatın Duygusalı Erol Taş 3 Çocuğunu Neden Yapımcının Kapısına Bıraktı?

Belindeki ağrı yüzünden şüphelenerek test yaptıran Namlı’ nın Covid testi pozitif çıktı. Semptomlar oldukça hafif geçiyor. Gayet iyiyim sevenlerim merak etmesin şeklinde açıklama yaptı. Yaşadığım hamilelikle beraber bağışıklığım düştü. Bu yüzden daha fazla etkilendim diye ifade etti.

Hem ben hem bebeğim gayet iyiyiz. En kısa zamanda beraberiz. İyi dilekleriniz için şimdiden teşekkürler. Yaptırdığı cırına virüs testinin pozitif olduğunu fakat rahat geçirdiğini dile getirdi.

Partneri Hakan Ural da sosyal medya hesabından “sevgili partnerim arkadaşım maalesef covid pozitif acil şifalar diliyorum. Kısa sürede sağlığına kavuşarak aramızda olacak” paylaşımını yaparak açıklamada bulundu. Nur Tuğba Namlı’nın ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu yapmış oldukları sosyal medya açıklanmasıyla bilgilendirildi.

Nur Tuğba Namlı Kimdir?

Neler Oluyor Hayatta sunucusu Nur Tuğba Namlı ayrıldı mı, kaç yaşında? Nur Tuğba Namlı kimdir, hamile mi, eşi kimdir?

Neler Oluyor Hayatta programının güzel ve başarılı sunucusu Nur Tuğba Namlı, 15 Haziran 1983 yılında Mersin de doğmuştur. Üniversiteye kadar Mersin de yaşayan başarılı sunucu üniversiteyi Balıkesir Üniversitesin de okudu ve bu üniversiteden mezun oldu.

Nur Tuğba Namlı ilk olarak Acun Ilıcalı’nın yapımcılığıyla ve sunumuyla ekranda olan sevilen programı “Var Mısın Yok Musun “ yarışmasına katılmasıyla, ilk olarak burada tanınmıştır. Burada keşfedildikten sonra ünlü spiker Gülgün Feyman ‘dan sunuculuk dersi aldı. Gülgün Feyman'dan sunuculuk dersi almasından  sonra Nur Tuğba Namlı Sky Türk de gece haberlerini sunmaya başladı.

Burada uzun süre haber sunan Nur Tuğba Namlı sonra NTV kanalına geçerek haber sunuculuğu yaptı.
Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 de yayınlanan Ütopya yarışmasının gündüz kuşağı “Ütopya Panorama “ programının sunuculuğunu yapan Nur Tuğba Namlı bu programın bitmesinin ardından yine TV8 de yayınlanan sevilen yarışma Survivor’ın yarışmada gelişen olayların kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama ‘nın Hakan Hatipoğlu ile birlikte Nur Tuğba Namlı sunuculuk yaptı. Son olarakta 2019 yılında “Neler Oluyor Hayatta “programının sunuculuğunu partneri Hakan Ural ile birlikte başarıyla sunmaktadır.

Ünlü sunucu Nur Tuğba Namlı 2015 yılında iş adamı Mustafa Namlı ile evlenmiştir. Nur Tuğba Namlı’nın Mustafa Namlı’dan iki tane bir erkek, bir kız çocukları vardır. Son olarak da Nur Tuğba Namlı üçüncü çocuğuna hamiledir.