Can Yaman'ın ünlü İtalyan sunucusu sevgilisi Diletta Leotta soyuldu! Ünlüleri soyan akrobatlar adlı çetenin son kurbanı Can Yaman ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Diletta Leotta oldu. Daha öncede pek çok fenomen ve futbolcunun evini soyan çete bu sefer D

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!
Can Yaman'ın ünlü İtalyan sunucusu sevgilisi Diletta Leotta soyuldu! Ünlüleri soyan akrobatlar adlı çetenin son kurbanı Can Yaman ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Diletta Leotta oldu. Daha öncede pek çok fenomen ve futbolcunun evini soyan çete bu sefer Diletta Leotta'yu soydu. Yamakasi filmi gerçek oldu!

İtalya'da akrobat adlı hırsızlar çetesi İtalya'nın güzel sunucusu Can Yaman'ın yeni sevgilisi Diletta Leotta'nın evini soydular. Daha önce fenomen Eleonora ve Inter'de forma giyen Achraf Hakimi'yi de soyan çete bu sefer Türkiye'nin yeni yengesi Diletta Leotta'yı soydu.

İtalya’da ünlülerin Instagram hesaplarından paylaştıkları evlerinin fotoğraflarını inceleyerek soygun yapan çetenin son kurbanı olan Diletta Leotta soluğu karakolda aldı. İtalyan polisi, özellikle ünlüleri ve influencer’ları uyardı.

İtalyan polisi akrobat hırsızları lakaplı çete üyesi dört kişinin tutuklandığını duyurdu. Çete daha önce de Inter’li futbolcu Hakimi ve influencer Eleonora Incardona'nın evini soymuştu.

INSTAGRAM'DAN KEŞİF YAPIYORLAR

Hırsızlar, Instagram paylaşımlarından ünlülerin evlerinin konumlarını ve güvenlik zaafı olan yerleri keşfediyor. Daha sonra ise ünlülerin paylaşımlarından evden ne zaman çıktıklarını öğrenerek soyguna başlıyorlar.

Çetenin içinde henüz 17 yaşında bir gencin de olduğunu açıklayan İtalyan polisi, hırsızların ilk soygunlarını geçen yıl gerçekleştirdiklerini de açıkladı.

Çetenin duvarlara tırmanma becerileri nedeniyle kendilerine ‘akrobat hırsızlar’ dediği de eklendi.