Sefirin Kızı'nın Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu’nun Burcu Biricik ile Camdaki Kız dizisinde rol alacağı ortaya çıkmıştı. Ancak başarılı oyuncu teklifi geri çevirdi! Peki Uraz Kaygılaroğlu, Camdaki Kız dizisinden neden ayrıldı? Burcu Biricik yüzünden mi? Kanal

Sefirin Kızı'nın Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu’nun Burcu Biricik ile Camdaki Kız dizisinde rol alacağı ortaya çıkmıştı. Ancak başarılı oyuncu teklifi geri çevirdi! Peki Uraz Kaygılaroğlu, Camdaki Kız dizisinden neden ayrıldı? Burcu Biricik yüzünden mi? Kanal D yüzünden mi? Cem Yılmaz yasak mı koydu? İşte nedeni;

Gülseren Budaycıoğlu'nun Camdaki Kız romanı uyarlanarak Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosu da geçtiğimiz gün açıklanmaya başlanmıştı. Dizide Burcu Bircik'e Uraz Kaygılaroğlu'nun eşlik edeceği belirtilmişti. Ancak yakışıklı oyuncu teklifi geri çevirdi.

Uraz Kaygılaroğlu yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğu ile son yılların en gözde erkek oyuncularından. Verdiği kilolarıyla birden jön mertebesine çıkan Uraz Kaygılaroğlu, genç kızların hayallerini süsleyen adam olarak yer edinmeyi dahi başardı.

Aranan yüzlerden olan Uraz Kaygılaroğlu'ya Camdaki Kız dizisinden başrol teklifi gitti. Ancak Uraz Kaygılaroğlu bu teklifi elinin tersiyle itti.

Peki Uraz Kaygılaroğlu neden Camdaki Kız'da yer alamadı?

Sefirin Kızı dizisinden ayrıldıktan sonra Cem Yılmaz'ın Netflix için hazırladığı Erşan Kuneri dizisiyle anlaşan Uraz Kaygılaroğlu, 2 projeden birden yer almak istemediğini söyledi. Bir dram dizisi yerine komedi dizisini tercih eden Uraz Kaygılaroğlu'nun bu riskli hareketi şaşkınlık yarattı.

DRAM YERİNE KOMEDİ TERCİH ETTİ

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizileri ile acıtasyonun dibine vuran ve reytinglerde zirvede inmeyen Gülseren Budaycıoğlu'nun bir başka kitabı Camdaki Kız'ın da büyük reyting alması bekleniyor.

Ancak yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, reytingleri kesin olan, genç kızlara yakışıklılığını sergileyeceği bir dram dizisi yerine, dijital platformda riskli bir komedi dizisinde yer almayı seçti. Uraz Kaygılaroğlu'nun bu hareketi aslında takdire şayan.