Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu dün akşam gerçekleşen kazada eski eşi Melis İşiten'in sağlık durumunu takipçileri ilei paylaştı.

Dün akşam Baş Belası adlı oyununun turnesinden dönerken kaza geçiren ekipten 3 kişi hayatını kaybetmişti. Kazada ünlü oyuncular Melis İşten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralanırken oyuncu Tolga Güleryüz hayatını kaybetmişti.  

Sanat dünyasını yasa boğan kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybetmişti. Oyuncular Melis İşten ve Ceyhun Fersoy'un durumunun iyi olduğu öğrenilirken Sergen Deveci'nin hayati tehlikesinin sürdüğü açıklanmıştı.

Baş Belası adlı tiyatro oyunun oyuncularını taşıyan minibüs Amasya Çorum kara yolu üzerinde bir tıra arkadan çarpmış ve ilk belirlemelerde 3 kişinin hayatını kaybettiği açıklanmıştı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybederken Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek hastanelere kaldırılmıştı. 

Ahmet Ertegün Kimdir? Dünyaca Ünlü Yapımcıya Öldükten Sonra Taciz Davası! Ahmet Ertegün Kimdir? Dünyaca Ünlü Yapımcıya Öldükten Sonra Taciz Davası!

Uraz Kaygılaroğlu'ndan İlk Açıklama!

1562231717955-rrty

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılarıoğlu'nun eski eşi Melis İşiten'de minibüste yer alırken hayranlar bilgi almak adına Uraz Kaygılaroğlu'na yorumlar ve DM'lerle ulaşmaya çalışmıştı.

Uraz Kaygılaroğlu yayınladığı bir video ile kazayla ilgili ayrıntıları paylaştı. Uraz Kaygılaroğlu eksi eşi Melis İşten'in yaralı olduğunu ancak değerlerinin iyi olduğunu açıkladı. Oyuncu aynı zamanda Ceyhun Fersoy'un da durumunun iyi olduğunu sörylerken Sergen Deveci'nin durumun ağır olduğunu ancak başka bir ayrıntı bilmediğini paylaştı. Kaygılaroğlu'nun uykusuz, üzgün ve yorgun hali dikkat çekti.