Maltepe'de yaşanan iğrenç olayda bir anda soyunup üst geçitteki kadına saldıran adam hakkında yeni bilgiler geldi.

İstanbul Maltepe'de 7 Temmuz günü öğlen saatlerinde Küçükyalı Mahallesi'ndeki bir üst geçitte meydana gelen olayda Bahattin Ç., (26) isimli şahıs, gündüz vakti kıyafetlerini çıkartarak üst geçitten geçmekte olan bir kadına saldırmış ve tutuklanmıştı.

Emniyetteki ifadesi ortaya çıkan Bahattin Ç'nin amacının, genç kadına tecavüz etmek olduğunu söylediği öğrenildi.

25 yaşındaki kadına saldıran Bahaddin Ç.'nin akılalmaz ifadesinde emniyette her şeyi itiraf ettiği ve amacının tecavüz etmek olduğunu söylediği ortaya çıktı.

Maltepe'de iğrenç olay! Bir anda soyunup üst geçitteki kadına saldırmıştı... Korkunç ifadeler: Amacım tecavüz etmekti

26 yaşında olduğu öğrenilen Bahaddin Ç. kıyafetlerini aniden çıkartarak üst geçitten geçen 25 yaşındaki bir üniversite öğrencisi kadına saldırmış, üstüne atladığı kadının kıyafetlerini de çıkarmaya çalışmış kadının çığlık atması ve çevredekilerin kendilerine yaklaşması sonucu olay yerinden kaçmıştı.

Kıyafetlerini giyip minibüse binen şüpheli, polis ekiplerinin minibüsü durdurmasıyla yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Bahaddin Ç.'nin emniyetteki ifadesinde Küçükyalı Mahallesi'ne gezmeye gittiğini, üst geçitten geçerken gördüğü kadını beğendiğini söylerken "Hoşuma gitti, bunun üzerine peşinden gittim. Giderken üzerimdeki tüm kıyafetleri çıkarttım ve kadına arkadan sarıldım. Birlikte yere düştük ve kadının üzerindeki elbiseleri çıkartmaya çalıştım. Amacım kendisine tecavüz etmekti" ifadeleri ile olayı anlattığı öğrenildi.

18967340aab40ccf013cd3550962204b

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nda Savcılık şüpheliyi "Cinsel saldırı" suçundan tutuklama talebiyle hakimliğe sevk etti ve Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği ise Bahaddin Ç.'nin sevk edildiği suç maddesinden tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi. (DHA)

Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor