TRT 1 ekranlarında ilgiyle takip edilen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu 1 Mart Pazartesi 23. bölüm fragmanı izle! TRT Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanında neler olacak? Kılıçarslan geliyor!

TRT 1’nin yeni dizilerinden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu her Pazartesi saat 20’de izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Her hafta büyük bir merakla beklenen dizinin hayranları Uyanış Büyük Selçuklu 23.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümünde neler olacak gibi soruların cevaplarını sıklıkla araştırıyor. Diziye dair detaylar ise şu şekilde sıralanıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlanmış olup, dizinin resmi Youtube kanalı üzerinden izlenebilir. Ayrıca TRT 1 web sitesi üzerinden diziye dair son fragmanlar takip edilebilmektedir. Özellikle dizinin gelecek bölümünde neler olacağını merak edenlerin çeşitli ipuçları alması için fragmanı görmesinde fayda var. Öte yandan dizinin resmi Youtube kanalına abone olmanız halinde diziye dair özel sahneler, son fragmanlar ve bölüm özetlerine anında erişim sağlamış olursunuz. Dizinin fanlarının yapımla ilgili içeriklere daha hızlı şekilde ulaşabilmesi için bu işlemi yapmasında fayda var. Bu hafta da tempolu bir olay örgüsüne sahip olacak dizi, seyircilerin bir an bile ekran başından kalkamamasına neden olacak.


Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm Özeti


Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde bu hafta; Tekiş’in saraya gelişiyle veliaht meselesi Tapar’ın ilgisini çekmiştir. Tapar Başulu’nun mezarını açması için bir asker görevlendirmiş ancak mezar açılamadan engellenmişti. Bu olay ise Nizamülmülk aracılığıyla Melikşah’a anlatılırken, Melikşah ve Tapar arasında tartışma yaşanmıştı.

Öte taraftan sarayda saçtığı fitne neticesinde birçok kötü olayın meydana gelmesine neden olan Tekiş saraydan kovulacaktır. Tekiş’in amacı ise Melikşah’ın tahtan inmesini sağlamaktır. Bu nihai hedefe ulaşabilmek için kirli oyunları deneme peşine düşer. Aynı zamanda Tekiş ve Melikşah’ın birbirine düşmesine neden olarak Selçuklu’yu zayıflatma amacı güden İzakyos ise emeline ulaşmaya çalışır.

Bunlar olup biterken Faysal, Şelemzar’da tüccarları galeyana getirmeyi başararak, yüreğindeki taze acısıyla yanan Turna’yı köşeye sıkıştırmayı dener ancak bu konuda başarısız olur. Uyanış Selçuklu 22.bölüm özeti bu şekilde olurken, dizinin bu bölümde neler olacağı merakla bekleniyor.