Uyanış Büyük Selçuklu 22 Mart pazartesi akşamı 26. yeni bölümüyle yayınlanmayacak olması açıklaması izleyicinin kafasında soru işaretleri oluşturmasına sebep oldu .

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sanem Babi Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Dizileri? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sanem Babi Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Dizileri?
Uyanış Büyük Selçuklu 22 Mart pazartesi akşamı 26. yeni bölümüyle yayınlanmayacak olması açıklaması izleyicinin kafasında soru işaretleri oluşturmasına sebep oldu . Ekranların en çok izlenilen dizileri arasında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam 26. bölüm ile yayınlanması beklenirken Pazartesi akşamlarını en çok izlenilen dizi kapsamında bizlerle birlikte olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu akşam neden yok ? sorusu Gündem konusu olmaya devam ediyor...

Bu akşam yeni bölümü ile bizlerle birlikte olmayacak olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bugün neden yok? sorusunun yanıtı ile birlikte 22 Mart TRT 1 yayın akışı aramanızın yanıtları da sizlerle birlikte olurken, sosyal medyada şu sıralar TRT 1'in yeni Platformu TRT0 ile alakalı Uyanış Büyük Selçuklu dizisini yan yana görürseniz hiç şaşırmayın.

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm neden yok?


Bu akşam 26. yeni bölümü ile çok heyecanlı bir şekilde beklenen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi geçtiğimiz hafta bildiğiniz üzere çok da Heyecanlı bir noktada son bulmuş, herkes Turna'nın ölüp ölmediği konusundaki açıklamaya gözlerine çevirmişti. Heyecanla biten 25. bölüm sonrasında 26. bölüm fragmanı nın yayınlanmaması ile birlikte kafalarda soru işareti oluştu.İşte Tam da bu soru işaretleri sırasında TRT 1 22 mart yayın akışını izleyen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi severler yayın akışında başka bir program görmeleri ile Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 26. bölüm neden yok sorusunu sormaya başladı . Bir de Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? sorusu ile birlikte birleşince akıllara Geçtiğimiz günlerde TRT 1'in yeni açılacak olan platformu TRT0 geldi.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin platform değiştireceği iddiaları Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ortaya atılmış ve adeta kendini  dizi kanalı ilan eden TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizinin bu hafta yayınlanmaması sebebiyle de TRT0 platformunun  geçecek iddiaları çok konuşulmuştu.

Özellikle de sosyal medyada Uyanış Büyük Selçuklu 26. bölüm neden yok sorusunun yanıtı olarak acaba TRT 1'in paralı Platformu trt0 için hazırlık mı yapılıyor sorusu soruluyordu.

Kanal D'nin Blue TV'yi açmış olması, TV8 kanalı ile Exxen platformunun yayın hayatına girdiği Şu günlerde Özellikle de pandemi sebebiyle yoğun ilgi bu platformları çevrilmiş iken işte yeni dijital bir platformda TRT ekranlarından açıklaması yapıldı. TRT izle TRT dinle gibi platformların yanında dizi ve film Platformu TRT 0'da Ağustos ayı itibarı ile yayın hayatına başlayacak iken, Uyanış Büyük Selçuklu dizisini bu hafta yayınlanmayan bölümü ile alakalı TRT0 platformu'na hazırlık yapılıyor iddiaları da ortaya atılmaya başladı

Ancak TRT 1 ekranlarının izleyicisine Pazartesi akşamları kendini kilitleyen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin trt0 platformuna taşınması gibi bir durumun söz konusu olamayacağını sizlere söyleyelim. Yeni başlayacak olan dizilerin yayınlanacağı iddia edilirken Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 22 mart akşamı 26. bölümü ile yayınlanmaması nın arkasındaki sır da pandemi olarak açıklandı.

Uyanış Büyük Selçuklu set ekibine rutin olarak yapılan koronavirüs testlerinden, birkaç kişide Korona testlerinin pozitif çıkması sonrasında dizinin çekimlerine bir süre ara verildi . Ancak Uyanış Büyük Selçuklu dizisini 26 bölümünü Önümüzdeki hafta izleyebilirsiniz Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ile 29 Mart pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek

TRT1 Yayın akışı 22 Mart


05:40 Seksenler

06:50: Acemi Anneler

08:15 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi

09:30 Türkan Hanım'ın Konağı

11:00 Kalk Gidelim

13:20 Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar

15:55 Acemi Anneler

17:30 Seksenler

19:00 Ana Haber

20:00 Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm

Tapar ile buluşmaya gitmesinin sonrasında Turna Başulu'yu takip etmiş ve ikilinin gizlice görüştüklerini şahitlik etmişti.  Hasan Sabbah ise Başulu hatunu Deşifre etmek adına her yolu denerken Tekiş ise Türkmen beyleri katliamını tekrardan ikinci keredüzenleme çağrısını sunmuştu. Thomas Tekiş'in ihanetini itiraf etme çabasında iken bunun karşılığı olarak da livya'yı sancar'dan geri istemişti . Bu akşam en çok sorulacak olan soru Turna Hatun ölecek mi? sorusu olmaktaydı