TRT 1'in sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm yok mu? Uyanış Büyük Selçuklu 22 Mart 2021 Pazartesi bölümü neden yayınlanmayacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? Koronavirüs Uyanış Büyük Selçuklu dizisine de sıçradı! Başrollerinde İs

Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı! Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı!
TRT 1'in sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm yok mu? Uyanış Büyük Selçuklu 22 Mart 2021 Pazartesi bölümü neden yayınlanmayacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? Koronavirüs Uyanış Büyük Selçuklu dizisine de sıçradı!

Başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz, Osman Sonant, İlker Kızmaz, Ali Gözüşirin, Sezin Akbaşoğulları, Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Bülent Alkış, Gürkan Uygun ve Hatice Şendil'in yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde son bölüm heyecan dorukta şekilde bitmişti. İzleyiciler yeni bölümü beklerken büyük bir şokla karşılaştı.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi TRT'nin reyting rekorları kıran dizilerinden biri. Pazartesi akşamları zirvede yer alan dizi heyecan dorukta ilerlerken seyirciyi üzen haber geldi. Dizi gelecek hafta yayınlanmayacak.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yapımcısı Emre Konuk sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve dizinin bu hafta 22 mart 2021 yeni bölümü yayınlanmayacağını söyledi. Koronavirüs nedeniyle dizilerin bir bir ara verme süreci yeniden başladı.

Artan mutasyonlu koronavirüs vakaları setlere de sıçradı. Ekranların sevilen dizilerinden birer birer koronavirüs vakaları gelince diziler 1'er haftalık ara vermeye gitti. Onlardan biri de TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu oldu.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA GELDİ!

Dizinin yapımcısı Emre Konuk yaptığı açıklamada diziye 1 hafta ara verdiklerini açıkladı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Önce insan diyerek çıktığımız bu yolda pandemiyle mücadele ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın sağlığı için bir çok önlem aldık. Yeri geldi seyircimizin anlayışına sığınarak arkadaşlarımızın sağlığı için büyük sahnelerimizden fedakarlık etmek zorunda kaldık.

Yine ekibimizin sağlığı için bizi her hafta zirvede tutan kıymetli seyircilerimizden bir haftalık müsade istiyoruz. İnanıyoruz daha güçlü döneceğiz.

Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

Kalın sağlıcakla."