Uyanış Büyük Selçuklu Ahmed Sencer ölecek mi? Ekin Koç diziden ayrılıyor mu çok merak edildi. Dizinin yeni bölümünde; Yorgos sonunda hedefini ulaşıyor ve kardeşini öldüren Sencer’in karşısına çıkıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Ahmed Sencer ölecek mi? Ekin Koç diziden ayrılıyor mu çok merak edildi. Dizinin yeni bölümünde; Yorgos sonunda hedefini ulaşıyor ve kardeşini öldüren Sencer’in karşısına çıkıyor. Yorgos Sencer’e tuzak kuruyor ve onu tek başına yakalıyor. Sencer’in bir Şahzade olduğunu bilmeyen Yorgos ise Sencer’i öldürmek için karşısına alır. Yorgos bu zamana kadar kılıç savaşında hiç kaybetmese de ilk defa karşısına gerçek bir Türk alpini almıştır. Sencer kılıç savaşında Yorgos’a üstün gelir ancak kaybedeceğini anlayan Yorgos adamlarından yardım alır ve Sencer’i oklatır. Sencer yine de savaşmayı bırakmaz ve mücadeleye devam eder. Peki Sencer’i öldürmek isteyen Yorgos başarılı olabilecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu Sencer ölecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Yorgos Sencer’i önce yaralayacak sonra da uçurumdan atacak. Uçurumdan yuvarlanan Sencer yaralı şekilde yere düşecek. Hal böyle olunca Sencer ölecek mi?

Buna hemen cevap verelim. Uyanış Büyük Selçuklu'da Sencer’in öldüğünü düşünen Yorgos Sencer’i kontrol etmeyecek ve öleceğini düşünecek ancak Arslantaş gelip Sencer’i kurtaracak.

Uyanış Büyük Selçuklu Ekin Koç diziden ayrılacak mı?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Ekin Koç'un da sette olduğunu düşünürsek. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Sencer bir şekilde kurtulacaktır.

Öte yandan Sencer, Selçuklu tarihinde de olan bir karakter. Dizinin gerçek tarihten uyarlandığını düşünürsek; Selçuklu Devletinin son sultanı ise Ahmed Sencer olacak. Bu nedenle de dizinin senaryosundan Ahmed Sencer karakteri çıkarılmayacak. Hatta her bölümde daha da öne çıkacak.