Uyanış Büyük Selçuklu Alpaslan dizisi Barış Arduç partneri Fahriye Evcen oldu!

TRT 1 ekranlarında adı Masumlar Apartmanı ile anılan ve son anda vazgeçen Fahriye Evcen yeni dizisi belli oldu. Fahriye Evcen TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Alpaslan dizisiyle anlaştı.

Dizi Haberleri 30.06.2021 - 17:17 30.06.2021 - 17:17 Berkay Keskin

Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali yaparak yeni sezonda Barış Arduç ile Alpaslan dönemiyle devam edecek ve ismini Alpaslan dizisi koyulan efsane dizide başrol Barış Arduç olmuştu. Mehmet Özgür haricinde tüm oyuncularla vedalaşan Uyanış ekibi öyle bir transfer yaptı ki yer yerinden oynayacak!

Fahriye Evcen Barış Arduç partner oldu!

Eşi Burak Özçivit Kuruluş Osman dizisinde oynamasıyla Fahriye Evcen de bir çok diziden teklifler yağıyordu. Masumlar Apartmanı ile imza aşamasına gelen ancak son anda vazgeçen Fahriye Evcen Barış Arduç partneri oldu! Şimdiden Fahriye ve Barış çifti çok beğenildi.

Fahriye Evcen setlere geri dönüyor!

TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu yapımcısı Emre Konuk büyük işlere imza atıyor. En büyük işlerinden biri olan Uyanış başarısı devam ettirebilmek için Barış Arduç ile anlaşmış, hemen sonrasında kadın başrol olarak Fahriye Evcen seçmesi büyük takdir topladı. Ancak Uyanış Büyük Selçuklu hayranlarından kızgın olanlarda yok değil. Yine de Fahriye Evcen'in hayranları yıllar sonra sete dönmesine çok sevindi!

Uyanış Büyük Selçuklu ne oldu? Neden alpaslan oldu!

Hem dizi ekibinden, hem oyunculardan bir çok iddia ortaya atıldı. Kimisi başrolleri sevmediğini, kimisi başrollerinde havalı olduğu gibi bir çok konuda yorum yaptı. Ancak Uyanış Büyük Selçuklu gibi reyting rekorları kıran dizi her türlü devam ederdi. 1 sezon olarak planlanması nedeniyle ve Selçuklu dönemi bitmesi nedeniyle dizi Alpaslan dönemine geçti. Uyanış bitmesinde hiç bir başrolün yada oyuncunun pek suçu yok.

Fahriye Evcen ve Barış Arduç'lu Alpaslan dizisi ne zaman başlayacak?

Bayram sonrası sete çıkacak olan Barış Arduç ve Fahriye Evcen'li Alpaslan dizisi ilk bölümüyle Eylül ayında TRT 1 ekranlarında olacak. Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı bekleyen hayranları bu hamleyle yine TRT 1 ekranlarında Fahriye Evcen'i izleyebilecek.

TRT 1'de son dakika sürpriz olmaz ise Alpaslan dizisi yine pazartesi akşamı yayınlanacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit rakip olma ihtimali şu an için yok ancak TRT 1 Eylül'e bomba diziler ve 60 dakika dizi sürprizleri yapabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@