Uyanış Büyük Selçuklu dizisi resmen bitti! Sultan Alparslan geliyor! Buğru Gülsoy Ekin Koç tüm oyuncular gitti

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden sürpriz! Uyanış Büyük Selçuklu dizisi resmen bitti. Resmi olarak açıklanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Sultan alparslan olarak yoluna devam edecek. Aynı isimle devam

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 12:30 19.05.2021 - 12:30 Berkay Keskin

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden sürpriz! Uyanış Büyük Selçuklu dizisi resmen bitti. Resmi olarak açıklanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Sultan alparslan olarak yoluna devam edecek. Aynı isimle devam Uyanış Büyük Selçuklu bu sezon bitecek ancak 3 sezon daha ekranda olacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Sultan Alparslan dönemi başlıyor!

Türk televizyon tarihinde bir ilk!

Reyting rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 3 sezon onayını aldı ancak bir çok sürpriz var. 4 sezon çekilecek UYanış Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah dönemi sona eriyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melihşak dönemi 35. bölümde final yaparak ekranlara veda edecek.

İlk defa geriye dönük anlatımıyla devam edecek Uyanış Büyük Selçuklu geriye gidip Sultan Alparslan dönemi işlenecek!

Uyanış Büyük Selçuklu Sultan Alparslan Barış Arduç oldu!

3 sezon sözleşme imzalanan Sultan Alparslan rolü için Barış Arduç'la sözleşme imzalandı. Daha önce tüm Türkiye ilan365 duyurduğu Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde resmi açıklama geldi.

Uyanış Büyük Selçuklu ayrılan isimler belli oldu!

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde başrol ayrılıkları belli oldu. Yeni dönemde Ekin Koç ve Buğra Gülsoy diziden ayrıldı. Ayrıca Hatice Şendil ve Sezin Akbaşoğulları Uyanış Büyük Selçuklu dizisine veda ettiği öğrenildi. Uyanış Büyük Selçuklu Sevda Erginci bu hafta ölerek diziden ayrılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@