Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ters köşe! Kadrodan ayrıldığı sanılan ünlü oyuncu meğ

Azra Kohen Başak Sayan Kavgası Seksi Pozlar Ve "Hırs" İle Çirkinleşti! Fİ-Çİ-Pİ Üçlemesi İse Yine Gündem Oldu! Azra Kohen Başak Sayan Kavgası Seksi Pozlar Ve "Hırs" İle Çirkinleşti! Fİ-Çİ-Pİ Üçlemesi İse Yine Gündem Oldu!
Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ters köşe! Kadrodan ayrıldığı sanılan ünlü oyuncu meğer farklı bir karakter ile diziye devam ediyormuş..

İşte detaylar..

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Markus karakterini canlandıran Kaan Taşener'in senaryo gereği ölerek diziden ayrıldığı sanılmıştı. Fakat başarılı oyuncunun kadrodan ayrılmadığı öğrenildi. Markus karakteri öldü ama  Markus'un ikiz kardeşi Mitras rolü ile ünlü oyuncu Kaan Taşener  ekranlara gelmeye devam edecek!

Akli Film imzalı, senaryosunu Serdar Özönalan ve Emre Konuk’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci’nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her hafta pazartesi günleri saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Kaan Taşener'den büyük sürpriz!

Kaan Taşener'in, Uyanış Büyük Selçuklu dizisine devam etmesinin ardından hayranları bu duruma çok sevindi. Sevilen oyuncu yepyeni bir karakter ile fenomen dizinin kadrosunda yer almaya devam ederken; oyuncunun hayatına dair merak edilenler ise haberimizin devamında..Kaan Taşener kimdir? Nereli, yaşı, dizileri gibi oyuncuya dair ayrıntılar ise şöyledir:

23 Nisan 1979 tarihinde Antalya'da doğmuştur.  Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur.  Tiyatro ile başlayan oyunculuk daha sonra dizi ve sinema ile devam etmiştir. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

  • Büyük Buluşma

  • Beşinci Boyut

  •  Hakkını Helal Et

  • Kendi Okulumuza Doğru

  • Fatmagül’ün Suçu Ne?

  • Kuzey Güney

  • Kayıp

  • Diriliş Ertuğrul