Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Bomba Transfer!

Sezon finali yaparak ekranlara ara veren Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ikinci sezon hazırlıkları hızla sürüyor. Kadroya peş peşe yeni transferler yapıldı. İşte kadrodaki yeni isimler..

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 19:53 09.06.2021 - 20:13 Azra Özdemir

Senaryosunu Serdar Özönalan'ın kaleme aldığı, yapımını Emre Konuk'un üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 34. bölümü ile sezon finali yaptı.

Birinci sezon kadrosunda Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimleri yer aldığı dönem dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 2. sezonu ile Eylül ayında yayınlanacak.

Diziden Buğra Gülsoy'un ayrıldığından sonra yeni transferler yapılmaya başlandı. İlk olarak Barış Arduç'un yeni başrol olduğu duyuruldu. Son edinilen bilgiye göre ise en son Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde gördüğümüz usta isim Olgun Şimşek kadroya dahil oldu.

Olgun Şimşek Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Dahil Oldu!

olgun-sımsek

Usta oyuncu kadrosu ve efsane senaryosuyla ekran başındakileri büyüleyen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi  Eylül ayında her pazartesi izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@