Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! UBS Sezon Finali Ne Zaman?

Uyanış Büyük Selçuklu TRT 1 ekranlarında yayınlanarak reyting rekorları kırmaya devam ediyor fakat sevilen dizi birinci sezonunun sonuna yaklaşıyor. İşte Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali tarihi..

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 19:16 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Senaryosunu Serdar Özönalan'ın kaleme aldığı, yapımını Emre Konuk'un üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden hayranlarına üzen haber geldi. Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizinin sezon finali tarihi belli oldu.

Kadrosunda Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimleri yer aldığı dönem dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 1. sezon sonuna yaklaştı. 2. sezonu onayı alan dizi sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verecek. Peki sezon finali ne zaman yayınlanacak?

Uyanış Büyük Selçuklu Sezon Finali Yapıyor!

Hayranlarını kısa bir dönem üzecek olan dizinin sezon final tarihi, herhangi bir değişiklik yapılmazsa 36.bölüm olarak belirlendi. Uyanış Büyük Selçuklu 2.sezonu için ise Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek. Konu ile ilgili yeni gelişme olunca paylaşacağız.

Usta oyuncu kadrosu ve efsane senaryosuyla ekran başındakileri büyülemeye devam eden Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her  pazartesi izleyici ile buluşuyor. Sevilen dizi saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.
 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@