Uyanış Büyük Selçuklu Kahreden Veda! Yapımcı Açıkladı Başrol Ayrıldı

TRT'nin rekortmen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden beklenen kara haber geldi. Yapımcıdan paylaşım sonrası büyük tepki!

Dizi Haberleri 22.05.2021 - 14:32 22.05.2021 - 15:14 Ece Sahan

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu final yapıp yerine Barış Arduç'un başrolüne yer alacağı Sultan Alparslan dizisi geleceği açıklanmıştı. 

Uyanış Büyük Selçuklu final haberi sonrası Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları sosyal medya hesaplarından yaptıkları manidar paylaşımlarla yapımcıya büyük tepki göstermişti. 

Hem Uyanış Büyük Selçuklu seyircileri hem de oyuncular final yapılmasına tepkiliydi. Oyuncular alttan altta manidar paylaşımlar yaparken, dizinin izleyicileri yapımcı Emre Konuk'a sosyal medyadan tepkilerini sürdürüyordu. 

Uyanış Büyük Selçuklu seyircileri yapımcı Emre Konuk'a diziyi geçmişe dönük çekip Uyanış Büyük Selçuklu'ya final yaptırması ile hem seyirciye hem de oyunculara büyük ayıp ettiğini iddia ediyorlardı. Dizinin fanları oyuncuların kendilerine haksızlık edildiği yönde imalı paylaşımlar yaptığını söylüyorlardı. Emre Konuk'tan bu iddialara cevap nihayet geldi.

Uyanış Büyük Selçuklu yapımcısı Emre Konuk bu söylentileri bitirmek adına bir paylaşım yaptı. Dün Uyanış Büyük Selçuklu yıldız ismi Buğra Gülsoy yaptığı paylaşımda "Kul hakkı yeme, tutamayacağın sözler verme" yazdığı bir paylaşım yapmıştı. Ve bu paylaşım yapımcı Emre Konuk'a gönderme diye yorumlanmıştı. 

EMRE KONUK'TAN DEDİKODULARI BİTİREN PAYLAŞIM

Uyanış Büyük Selçuklu yapımcısı Emre Konuk bugün yaptığı paylaşımlar Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları ile arasında bir sorun olmadığını kanıtlamak istedi. Emre Konuk Buğra Gülsoy ile çekimden bir karesini paylaşarak "İyi ki senle oldu Melikşah" yazarak Buğra Gülsoy'u onore etti. 

Buğra Gülsoy bu paylaşıma nasıl karşılık verecek diye merak edilirken o karşılık geldi. Buğra Gülsoy, yapımcı Emre Konuk'un bu paylaşımını beğenerek karşılık verdi.  

EMRE KONUK YENİ GÖZDESİ BARIŞ ARDUÇ!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi geriye dönük olarak çekilerek Sultan Alparslan adıyla yep yeni bir kadro ile yayınlanacak. Dizi de Sultan Alparslan karakterine yakışıklı aktör Barış Arduç hayat verecek. 

Barış Arduç'un, Netflix'te Serenay Sarıkaya ile birlikte yer alacağı Şahmeran adlı diziyi bu proje için iptal ettiği öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@