Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da kavga büyüyor. Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları yapım şirketi ve TRT'ye demediklerini bırakmadı! Buğra Gülsoy'dan manidar paylaşım!

Dizi Haberleri 20.05.2021 - 16:12 20.05.2021 - 16:15 Ece Sahan

TRT'nin tarihi dizilerinden biri olan ve reyting rekorları kıran dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da oyuncuların sitemleri sürüyor. 

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları yapım şirketi ve TRT'ye demediklerini bırakmadı! Buğra Gülsoy, Ekin Koç ve diğer UBS oyuncuları yapımcı Emre Konuk'a karşı açık açık yazamadılar ama imalı paylaşımlar yaptılar. 

 Uyanış Büyük Selçuklu dizisi final yapma ve geriye dönük yeni bir dizi çekme kararı Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularına haksızlık olarak görüldü. Başya seyirciler daha sonra oyuncular kendilerine haksızlık olarak yapımcı Emre Konuk'a ve TRT'ye tepki tweetleri attı.

Uyanış Büyük Selçuklu seyircileri dizilerinin final kararına tepki verirken, dizinin oyuncuları da kendilerine haksızlık yapıldığını düşünüyor. 

BUĞRA GÜLSOY'DAN MANİDAR PAYLAŞIM

Uyanış Büyük Selçuklu dizinin hayranları da sosyal medyada özellikle dizinin yapımcısı Emre Konuk'a büyük tepki gösterdi. Dizinin hayranları kendilerine haksızlık yapıldığını söylerken, dizinin oyuncuları da alınan final kararı ile işsiz kaldı ve bu duruma tepki gösterdi.

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları yaptıkları paylaşımda imalı göndermelerde bulundu. Uyanış Büyük Selçuklu başrollerinden Buğra Gülsoy paylaştığı hikayede " Hak yeme, yalan söyleme, tutamayacağın sözler verme" diye yazdığı bir paylaşım yaptı.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@