Uyanış Büyük Selçuklu taze kan! Yer yerinden oynayacak!

TRT 1 ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu dizisine bomba isim katıldı! Uyanış Büyük Selçuklu dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyordu. Uyanış sürpriz isim

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 12:59 17.05.2021 - 13:00 Berkay Keskin

TRT 1 ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu dizisine bomba isim katıldı! Uyanış Büyük Selçuklu dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyordu. Uyanış sürpriz isim katıldı!

Uyanış Büyük Selçuklu taze kan!

Yapımcılığını ve senaristliğini Emre Konuk'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu, kadrosunda; Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ve Sevda Erginci gibi yıldız isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu sürpriz isim katıldı! Uyanış Büyük Selçuklu dizisi pazartesi lideri olsa da yapacağı transferle reyting rekorlarını alt üst edecek!

Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde!

Ekranların en çok aranan yüzü olan Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu dizisine imzayı attı. Dün akşam saatlerinde imzalanan sözleşme sonrası Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kadrosuna katıldı. En son Çukur dizisinde rol alan Barış Arduç sürpriz bir rolle ekranlara geri dönecek. 

Barış Arduç yeni karakteriyle sezon finalinde görülecek. Bu hafta çekimleri başlayacak Barış Arduç diziye 34. bölüm sonunda katılacak ve Uyanış Büyük Selçuklu 35. bölüm sonrası yeni başrol olacak. Barış Arduç kadroya katılması sonrası Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ayrılıklar yaşanacak.

Uyanış büyük Selçuklu sezon final tarihi belli oldu!

Kadrosuna Barış Arduç katarak gelecek sezonun en iddiali dizisi olacak Uyanış Büyük Selçuklu sezon final tarihi belli oldu. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 35. bölümüyle 7 Haziran Pazartesi akşamı sezon finali yapacak ve 2. sezon için bekleyiş başlayacak.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde kim ayrılacak?

Barış Arduç kadroya katılmasıyla birlikte Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Gürkan uygun ayrılacak. Gürkan Uygun yanında Buğra Gülsoy ve Ekin Koç ile sözleşme yenilendiği öğrenilirken Hatice Şendil ve Sevda Erginci ile henüz sözleşme imzalanmadığı öğrenildi.

Kuzgun dizisiyle rekorlar kıran, Çukur dizisinde Erdenet'leri oynayan Barış Arduç hayranları mutluluktan havaya uçacak. Barış Arduç 2 sezon civarında Uyanış Büyük selçuklu dizisinde oynayacağı öğrenildi.

Emre Konuk Barış Arduç'u açıkladı!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yapımcısı Emre Konuk, Barış Arduç'la anlaşıldığını açıkladı. Emre Konuk dün gece Barış Arduç takip ederek yakında diyerek büyük bir sırrı ortaya koydu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@