Uyuşturucu yüzünden 3 yıldır cezaevinde yatan bir çocuk babası Selim Erdoğan geçirdiği kötü günler hakkında konuştu. İşlemediğim bir suçun cezasını çektim dedi.

Çiçek Taksi dizisinde canlandırdığı Abuzer rolü ile tanınan Selim Erdoğan 3 buçu yıl cezaevinde yatmıştı. 

Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı

Çiçek Taksi, Yarım Elma gibi dizilerdeki rolü ile akıllara kazınan Selim Erdoğan geçen sene cezaevinden çıktıktan sonra Show Tv'de yayınlanan Ramo dizisinde yer almıştı.

Bir çocuk babası olan oyuncu Selim Erdoğan, önceki gün Bebek'te magazincilere yaklandı. Selim Erdoğan muhabirlere yeni bir sinema filmi çektiklerinin müjdesini verdi.

Selim Erdoğan, "BKM'ye yaptığımız bir filmimiz var. Sağolsun Necati abi de çok destek çıktı, arkamda durdu. Döndüğünde tek başına güçlü olamıyorsun. Elbette endişeyle çıkıyorsunuz. Acaba ne olacak, ne düşünecekler?" dedi.

Erdoğan muhabirlerin cezaevi sürecini sorması üzerine şu cevabı verdi;

"O süreç tam olarak bitmiş değil. Dava hala devam ediyor. Herkesin başına gelebilecek bir şey, önemli olan işlediğiniz bir suçun cezasını çekmek.

Ben işlemediğim bir suçun cezasını çektim.

Hayıflanmak yerine cebime ne koydum ona bakıyorum. Tek acı tarafı, başına gelen bir şeyden dolayı ailenizin, sevdiklerinizin üzülmesi. Rüzgar size etki ettiği kadar bana etki etmiyordur. Deniz kenarında içtiğimiz bir çayın tadını benim kadar alamıyorsunuzdur"