Edirne'nin Uzunköprü ilçesine bağlı Elmalı köyünde yaşanan olay Türkiye'yi dehşete düşürdü. Aynı aileden 4 kişi silahla öldürülmüş olarak bulundu. Peki, Edirne'de 4 kişi neden öldürüldü? Edirne Uzunköprü Elmalı da 4 kişiyi kim öldürdü? Korkunç olayla ilgili Edirne Valiliği son dakika açıklaması yaptı. Uzunköprü Elmalı Köyü olayı ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Edirne'nin Uzunköprü ilçesine bağlı Elmalı köyünden gelen vahşet haberi Türkiye'nin gündemine oturdu. Edirne'de Uzunköprü ilçesi Elmalı köyünde aynı aileden 4 kişinin silahla katledildiği ortaya çıktı. Korkunç olaya ilişkin detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, Edirne'de 4 kişi Neden Öldürüldü? Edirne Uzunköprü Elmalı köyünde 4 kişiyi kim öldürdü?

Edirne Uzunköprü Elmalı Köyü olayı ne?

Edirne'nin Uzunköprü ilçesine bağlı Elmalı köyünde bir evde bugün aynı aileden 4 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Alınan bilgiye göre öldürülen kişilerin silahla vurulduğu tespit edildi. Ölen kişilerin isimleri ise Mehmet, Mehmet, Filiz ve Anıl Güner.

Edirne Valiliği son dakika açıklaması

Korkunç olan Türkiye gündemine otururken Edirne Valiliği olayla ilgili yazılı Bir açıklamada bulundu. Valilik tarafından yapılan açıklamada Uzunköprü Elmalı ilçesinde meydana gelen olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirilirken olay yerinde 1 adet tabanca ve av tüfeğinin de bulunduğu ifade edildi. Ekipler olayın cinayet mi yoksa intihar mı olduğu yönünde çalışmalarına devam ediyor.

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Edirne Uzunköprü Elmalı köyünde 4 kişiyi kim öldürdü?

Edirne Uzunköprü Elmalı köyünde öldürülen isimlerden biri olan Filiz Güner’in kardeşi Lale Uçar konuyla ilgili açıklama yaptı. Ailenin kendi halinde ve iyi insanları olduğunu söyleyen Lale Uçar, husumetli oldukları Kimsenin de bulunmadığını dile getirdi. Ayrıca aynı köyde yaşayan Hasan Aracı ise ailenin husumetleri olacak bir aile olmadığını belirtirken düşmanları falan da olmadığını söyledi. 25-30 tane hayvanları olduğunu ancak paraları var mı yok mu bilmediklerini belirten aracı, kısa süre önce 400 500 bin TL'lik bir araba aldıklarını Bunun dışında da mal varlıklarından haberdar olmadıklarını ifade etti. Ekiplerin olay ile ilgili başlattıkları soruşturma sürüyor.