Vahide Perçin'in hastalığı yeniden nüksetti iddiaları ortaya atıldı

13 Haziran 1965 doğumlu olan başarılı oyuncu Vahide Perçin, son projesi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldı. Dizide canlandırdığı Hünkar karakteri ile izleyenlerin büyük beğenisi toplayan ve çok sevilen Vahide Perçin, Atv'nin sevilen dizisi ola

Gündem 03.11.2020 - 15:14 04.05.2021 - 04:24 İlan35
13 Haziran 1965 doğumlu olan başarılı oyuncu Vahide Perçin, son projesi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldı. Dizide canlandırdığı Hünkar karakteri ile izleyenlerin büyük beğenisi toplayan ve çok sevilen Vahide Perçin, Atv'nin sevilen dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde bıçaklandı ve dizide oynadığı Hünkar karakterinin ölmesiyle diziden ayrıldı. 

Vahide Perçin 2011 yılında meme kanserine yakalandı ve tedavi gördü. Tedavisini başarıyla tamamlayan ve sağlığına geri kavuşan Vahide Perçin sevenlerini mutlu etti. Kanseri yendikten sonra ekranlara geri dönen ve birbirinden başarılı birçok projede yer alan ve isminden sıklıkla bahsettiren Vahide Perçin, son olarak ATV'nin çok sevilen dizi olan ve başrollerini Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Murat Ünalmış, Uğur Güneş'in canlandırdığı dizide Vahide Perçin, Hünkar Hanım kaarkteriyle ekranlara geri döndü. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde oynadığı karakter olan Hünkar Hanım'ın ölmesiyle diziden ayrılan ve diziden ayrılır ayrılmaz saçlarını 3 numara şeklinde kestiren başarılı oyuncu, sevenlerini korkuttu. Vahide Perçin'in yeni halini görenler, Vahide Perçin'in yeniden kansere yakalandığı iddiasını ortaya attı. Ortaya atılan iddialarla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Vahide Perçin'in takipçileri iyi dileklerini gönderdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@