Vakıfbank 0.37 Faiz Oranıyla 6 Ay Ödemesiz, Kredi Veriyor! En Uzun Vadeli Ödeme Seçeneği ile 25.000 TL Kredi Limiti

Vakıfbank 0.37 Faiz Oranıyla 6 Ay Ödemesiz, Kredi Veriyor! En Uzun Vadeli Ödeme Seçeneği ile 25.000 TL Kredi Limiti. 0.37 faiz oranı ile hangi kredi alınıyor. İşte Vakıfbank kredi detayları...

Ekonomi 27.06.2021 - 18:36 27.06.2021 - 18:37 Vural Pars

Vakıfbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyuruldu. Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden devlet destekli yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. 0.37 faiz oranı ile banka 6 ay boyunca geri ödemesiz kredi verecek. Kamu bankası olan Vakıfbank bu krediyi devlet desteği ile alacak. Kampanya tarihini ve başvuru şartlarını resmi internet sitesinde paylaşan Vakıfbank, pandemi desteği olarak bu kredileri vereceğini de duyurdu.

Vakıfbank üzerinden verilen bu kredi kampanyasında en fazla 26 ay vade yapabileceksiniz. İlk taksit ödemesini 6 ay ertelemeli yapabilir ve daha sonraki taksitleri de 6 ayda bir yapabilirsiniz. Vakıfbank 0.37 faiz oranı ile kredi verecektir. Vakıfbank aynı gün başvuru yapan kişilerin onay alması ile birlikte yine aynı gün içinde kredi imkanı sunacaktır. 

Vakıfbank Kredi Detayları Nedir?

Vakıfbank üzerinden verilen bu kredilerde, 0.37 faiz oranlı krediyi alabilmeniz için esnaf olmanız gerekiyor. Şirket olan kişiler, bu kredi kampanyasına katılabilecekler. Üstelik şirketlerin büyük veya küçük işletme olarak ayırılmadan belirli limitlere kadr krediler verilecektir. 

Kredi almak isteyen vatandaşların banka kredi siciline bakarak onay verecektir. Vakıfbank kredi politikalarına uygun olan kişiler, belirli şartlar dahilinde bu kredileri hemen alabileceklerdir. Banka kredi sicili bozuk olan ve kredi, kredi kartı ödemeleri sebebiyle icralık olan esnaf vatandaşlar bu kredilere maalesef katılamazlar. Kredilerde alt limit 25000 TL olarak belirlendi. Kredi başvurusu yapmak isteyenler en az 25000 TL başvuru yapabilecekler. 

Kredi vadelerinde banka müşterilerine 26 ay vade ile işlem yapıyor. Dileyen esnaf vatandaşlar 36 ay vadeli kredi kullanabilirler. Aradaki fark için faiz oranı değişecektir. 

Başvuru Evrakları Nedir?

Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler için başvuru evrakları gerekli. Banka şubelerine giderken aşağıdaki başvuru evraklarını yanınızda götürmeniz gerekmektedir. 

vakifbank-kredi-faiz

  1. Nüfus Cüzdanı
  2. Vergi Levhası
  3. Esnaf Oda Kayıt ve Sicil Belgesi
  4. Kredi başvuru formu

Bu belirtilen evraklar ile birlikte, başvurunuzu Vakıfbank şubelerinden istediğiniz zaman yapabileceksiniz. Başvuru süresi kısa tutulacak ve onay alırsanız da banka size hemen kredi onayını sunacak. Vakıfbank gibi ayrıca Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden de bu şekilde kredi alabileceğiniz kampanyalar vardır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@