Vakıfbank yaptığı kampanyalar ile birlikte son zamanlarda özellikle para ihtiyacı olan kişilere kredi onayı veriyor. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, belirli şartlara göre bu banka üzerinden istedikleri zaman 100.000 TL nakit kredi alabilecekler. Vakıfbank yaptığı açıklamada düşük faiz oranları ile vereceği bu ihtiyaç kredisinde sizlere hemen sonuç vereceğini ve belirli şartlara göre kredi kullandıracağını açıkladı. Vakıfbank üzerinden kredi alacak kişiler, banka şartlarına uygun olması ile birlikte, 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçeneklerinden faydalanacaktır. 

Vakıfbank emekliye ve çalışan kişilere yaptığı bu kampanya da uygun faiz oranları ile kredi onayı verecek. Emekli olan kişiler bu bankadan maaş alıyorsa, yüksek limitli onay alabilecek. Sigortalı olarak çalışan kişiler ise bankadan maaş almaması durumunda en az 12 aylık sigorta geçmişi olması ve son iş yerinde 6 aylık sigortası olması durumunda onay alacaktır. Kredi alacak kişiler, bankaların yaptığı bu kampanyalarda, uygun faizlerle kredi alacaktır. 

Başvuru 

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabilirler. Uygun faiz oranları ile alacağınız bu kredilerde, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olan kredileri banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgenizin yanınızda olması durumunda alabileceksiniz. Vakıfbank ayrıca bankada hesabı olan kişilere mobil uygulama üzerinden de kredi veriyor. 

vakifbank-100000-tl-nakit-duyurusu-paylasti-bankalarin-onu-kuyruktan-gecilmiyor-son-dakika1

50.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişiler, Vakıfbank mobil uygulamasını kullanarak dilediği zaman kredi başvurusu yapabiliyorlar. İhtiyaç kredisi alacak kişiler, mobil uygulamayı kullanması için banka hesabının olması gerekmektedir. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli masrafsız, düşük faizli internet kredisi için başvuru yapması gerekmektedir.

Vakıfbank emekli olan kişilerin bankaya maaş taşıması sonrasında maaşlarının 22 katına kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile verilecek olan bu kredilerde 3 ay ertelemeli kredi alabileceksiniz. Banka resmi internet sitesi üzerinden sizlere yapılan bu kampanyaların tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Emekli olan kişilere ayrıca bankadan 750 TL emekli promosyonu da verilecektir...