Vakıfbank 110.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı, Emekli, Çalışan, Esnaf Olanlar alacak

Vakıfbank 110.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı, Emekli, Çalışan, Esnaf Olanlar alacak. 110000 TL'ye kadar hemen onay verilecek. 36 ay vadeli kredi detayları haberimizde...

Ekonomi 29.07.2021 - 21:49 29.07.2021 - 21:50 Vural Pars

Vakıfbank 110.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Vakıfbank ülkemizde çok güncel ihtiyaç kredisi kampanyası yapan bankaların başında gelmektedir. 110.000 TL kredi kampanyası Kasım ayına ve Aralık ayının özel olarak müşterilere sunulmaktadır. 2021 yılı bitmeden geçen yılın faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Vakıfbank kredi başvurusu için şartlar nedir?

Devlet bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha sert şartları olan bir bankadır. Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan kişi çalışıyorsa en az 6 aylık sigortasının olması ve bu sigortanın kesintisiz olarak yatmış olmasını istemektedirler.

Ayrıca toplam çalışma sürenizi 1 yıldır üzerinde olmuş olması gerekiyor. Yeni bir işe başladıysanız veya sadece 6 aylık sigortanız varsa maalesef onay alamazsınız.

Emekli olan kişilerde ise emekli maaşı bu bankaya taşınması gerekiyor. Emekli maaşını taşıyan kişiler maaşının 22 katına kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Maaşın 27 katına kadar kullanılacak olan ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade yapılıyor. VakıfBank emekli olan müşterilerin maaş taşıması durumunda Kredi notu düşük olsa bile onay verecektir.

Vakıfbank 110 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 110 bin TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler en yakın banka şubesine kimlik gelir belgesi ve İkametgah belgesi ile gitmesi gerekiyor. Ayrıca bankadan alacağımız kredi başvuru formunuda eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Vakıfbank üzerinden 110 bin TL kredi başvurusu yaptığımızda banka sizleri 36 ay vadeye kadar seçenekler sunacaktır. Bu kredileri ister 3 ay ertelemeli isterseniz de ödemelerini 2 ayda bir veya üç ayda bir olarak yapabileceksiniz.

Kredi onayı banka şubeleri tarafından verilmektedir. Krediniz onay almadıysa banka genel müdürlüğü değerlendirmeye alacak ve size bu değerlendirme sonucunda krediniz kullandırılacakdır. Vakıfbank Genel Müdürlük Kredi değerlendirmesini yaptığı zaman kefil veya teminat isteye bilmektedir.

110.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapabilir miyim?

110.000 TL üzerinde de bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka maaş alan müşterilerine maaşının 22 katına kadar 200 bin TL'ye kadar olan bir limit ile kredi vermektedir.

vakifbank-110000-tl-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-basladi-emekli-calisan-esnaf-olanlar-alacak

Vakıfbank üzerinden eğer bu limitlere uygun olan bir maaşımız yoksa ipotek vererek ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Taşınmaz veya araç ipoteği alan bankalardan bir tanesi Vakıfbanktır. Verdiğiniz İpoteğin değerinin yüzde ellisi ne kadar kredi kullanabilirsiniz. İpotekli ihtiyaç kredilerinde de 36 ay vade yapılmaktadır. Vakıfbank 110.000 TL üzerindeki kredi başvuruları da aynı diğer krediler olduğu gibi banka şubelerinden şahsen yapılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@