Vakıfbank 150 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı! Vakıfbank Faizsiz Kredi Müjdesi Geldi

Vakıfbank eski müşterilerine müjde verdi! 150 bin TL faizsiz kredi direk olarak hesabınız geçiyor, hiçbir koşul talep edilmiyor. Vakıfbank faizsiz kredi fırsatıyla eski müşterilerini sevindirmeyi amaç

Ekonomi 19.07.2021 - 09:09 19.07.2021 - 09:09 Berkay Keskin

Türkiye'nin en eski bankalarından biri olan Vakıfbank faizsiz kredi fırsatı ile eski müşterilerini sevindiriyor. Peki bu kredi nasıl alınır? Başvuru nasıl yapılır?

Daha öncesinde Vakıfbank bankası üzerinden kredi kullanan müşteriler 150 bin TL faizsiz kredi fırsatından faydalanabilecek. Özellikle de pandemi sürecinde ekonomik zorluk yaşayan vatandaşların yüzünü güldürecek olan bu kredi gelişmesi Vakıfbank müşterisi olan ve Vakıfbank faizsiz kredi fırsatını büyük bir heyecanla bekleyen vatandaşları sevindirdi. Kısa süreli vadeli kredi çekmek isteyen kişiler faizsiz kredi fırsatından faydalanarak en uzun vadeli krediyi almak isteyen müşteriler ise düşük faiz oranları ve Vakıfbank kredi seçeneklerini diledikleri gibi kullanabilecekler.

Vakıfbank 150 Bin TL Faizsiz Kredi

Vakıfbank faizsiz kredi fırsatlarının içerisinde herhangi bir koşul bulunmuyor. Banka tarafından farklı kredi paketleri sizler için sunulurken ödeme rahatlığı ve düşük faiz oranlarıyla diğer bankalara kıyasla Vakıfbank'ın kredi fırsatları çok daha uygun oluyor. Vakıfbank faizsiz kredi vade fırsatları ve ödeme koşulları;

Faizsiz 12 ay vadeli 150 Bin TL kredi kullanmak isteyen müşteriler 1.500 TL masraf ödemesi yapacak.
0,99 faiz oranı ile 24 ay vade süresiyle 150 bin TL kredi kullanmak isteyen müşteriler 1.000 TL ödeme gerçekleştirecek.

1,99 faiz oranı ile 36 ay vade süresiyle kredi kullanmak isteyen müşteriler ise 150.000 TL'lik kredi için 50 TL masraf ödemesi yapacak.

Vakıfbank Faizsiz 150 Bin TL Kredi Başvurusu

Uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak veya Vakıfbank faizsiz kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen müşteriler başvuru şartlarını heyecanla araştırıyor. Vakıfbank'tan kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle yerine getirmeniz gereken bazı koşullar bulunuyor. İşte o koşullar;

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
- 18 yaşından büyük olmak,
- SSK güvenceli bir çalışan olmak,
- Aylık gelir düzeyinin krediyi karşılayabilecek seviyede bulunması,
- Bankaların talep etmesi halinde bir kefile sahip olmak,

Vakıfbank faizsiz kredi fırsatından yararlanmak için bu koşulların sağlanması gerekiyor. Bununla birlikte eski müşterilere öncelik tanıyan Vakıfbank kredi şartlarını sağlayan müşterilere olumsuz yanıt verme hakkını da elinde bulunduruyor. Vakıfbank faizsiz kredi başvurusunda bulunmak için mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi seçenekleri kullanabilirsiniz ve İnternet Bankacılığı kullanabilir veya banka şubelerine bizzat giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka görevlileri prosedür işlemleri için sizi yönlendirerek kredi fırsatlarından kolayca yararlanmanız için gereken işlemleri yapacaklardır. Vakıfbank 150 bin TL faizsiz kredi fırsatından faydalanmak için sizde hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@