Vakıfbank 18 Yaşından Büyüklere, Acil İhtiyaçları için 5000 TL Mini Kredi Başladı

Vakıfbank, pandemi döneminde de her zaman olduğu gibi vatandaşlara en faydalı kredi paketlerini ve ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Ekonomi 01.11.2021 - 12:19 01.11.2021 - 12:19 Vural Pars

Vakıfbank, pandemi döneminde de her zaman olduğu gibi vatandaşlara en faydalı kredi paketlerini ve ürünlerini sunmaya devam ediyor. Son dakika haberi olarak duyurulan bu gelişme ile birlikte Vakıfbank, 18 yaşından büyük herkese acil nakit ihtiyaçları için yeni bir kredi ürünü sundu.

Pandemi ile beraber ülkemizde birçok alanda sıkıntı yaşandı ve de yaşanmaya devam ediyor. Üniversite öğrencileri, işten çıkarılan vatandaşlar, iş yeri kapatmak durumunda olanlar ile maddi olarak geçim sıkıntısı yaşayan kişiler için bazı durumlarda acil olarak nakit ihtiyaçları gündeme gelebilmektedir. Nakit ihtiyaçlar için ise genellikle emeklilere sunulan kredi, kampanya ve promosyonlar birçok açıdan emeklilere fayda sağlamaktadır. Vakıfbank tarafından emekliler dahil 18 yaşından büyük herkese sunulan bu fırsat ile vatandaşlar rahatlıkla acil nakit ihtiyaçlarını giderebilir, eksiklerini giderebilir.

Kış Gelmeden Mini Kredi Geldi!

Kış aylarına da girildiği bu son günlerde ihtiyaçlar bir hayli artmıştır. Bu durumda kışlık kıyafet, ısınma, gıda, zorunlu ihtiyaçlar gibi giderler çoğu kişide acil nakit ihtiyaçlarını meydana getirmiş, bu durumda da vatandaşlar kredi arayışına girmiştir. Kredi tutarı yüksek olan kredi ürünleri hem faiz oranı hem de geri ödeme miktarı açısından vatandaşları bazı durumlarda zorlayabilmektedir. Bu halde Vakıfbank tarafından mini kredi olarak değerlendirilen 5 Bin TL’lik kredi paketi bütün müşterilere ve vatandaşlara sunulmuştur. Bu krediye başvurmak için 18 yaşından büyük olmak yeterlidir.

Mini kredi ile acil nakit ihtiyaçlarının çözülmesi, borçların kapanması ve kışa hazırlık gibi konuların halledilebilmesi için herkes girişimde bulunabilecektir. Mini kredi başvurusu için Vakıfbank şubeleri, resmi internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir, gerekli bilgi ve belgeler hakkında bilgi de talep edilebilir.

va5-2

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Vakıfbank tarafından mini kredi olarak değerlendirilen ve vatandaşlara duyurulan 5 Bin TL’lik ihtiyaç kredisi, nakit avans olarak değerlendirilmektedir. Kişilerin nakit ihtiyacını anında çözen ve 18 yaşından büyük herkesin faydalanabileceği bu kredi faizi oldukça düşük ve bütçeye uygun olarak vade planlama seçeneği de mevcuttur.

Mini kredi başvuru için resmi web sitesi, mobil uygulaması ve banka şubeleri üzerinden gerekli işlemler yapılabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@