Vakıfbank, o kadar yüksek promosyon ödemesi yapacak ki duyunca çok şaşıracaksınız. Kimse bu haberi beklemiyordu. Vakıfbank'tan gelen promosyon müjdesi sonrasında 27 bin TL'lik ödeme kime yapılacak? Promosyon ödeme şartları ve emekli işçi promosyonunda son durum...

Vakıfbank'tan gelen haberle birlikte 27 bin TL'lik promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Öyle ki yalnızca emeklilere değil aynı zamanda çalışanlara da promosyon ödemesi veriliyor. Kimi zaman belediye ve kimi zaman ise kurumlara yapılan bu ödemeler neticesinde çalışanlar yüksek miktarda ödemenin sahibi oluyor. Peki ya promosyondaki son bilgiler nedir? Vakıfbank, yine önemli bir hamle ile müşterilerinin karşısına çıktı.

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Vakıfbank'tan 27 Bin TL Promosyon

Vakıfbank, 27 bin TL promosyon için düğmeye bastı. Bankadan gelen hamlede önemli detaylara yer verildi. TRT çalışanlarına yapılacak bu ödeme için anlaşma sağlandı. Artık Türkiye Radyo Televizyon Kurumu çalışanlarına 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacak.

vakıfbank-1

Ödemeler Ne Zaman Yatırılacak?

Vakıfbank ve TRT arasındaki anlaşma sonrasında ödemelerin Aralık 2022 maaş gününden sonra hesaplara aktarılacağı belirtildi. Promosyon ödemelerindeki son durum büyük dikkat çekiyor. Çalışanlara verilen promosyon tutarları emeklilerinkini geçiyor.