Vakıfbank 3 Ay Geri Ödemesiz Kredi Fırsatı! Düşük Faizle 3000 ila 130000 TL Arası Kredi Müjdesi

Vakıfbank tarafından ilan edilen ihtiyaç kredisine vatandaşların ilgisi büyük! Banka tarafından duyurulan kredinin bazı ayrıntıları duyurulurken; krediye ilginin artması beklenmektedir.

Ekonomi 08.08.2021 - 23:24 08.08.2021 - 23:27 Berkay Keskin

Kamu bankalarından bir tanesi olan ve müşterilerine sunduğu kredi kampanyaları ile adından sıklıkla söz ettiren Vakıfbank bankasından tarihi bir kredi kampanyası daha geldi. Vakıfbank'ın düşük faizli 3 bin TL ila 130 bin TL arası kredi fırsatının tüm detayları haberimizde sizlerle...

En az 30 bin TL ve en fazla 130 bin TL'lik kredi paketini açıklayan Vakıfbank, düşük faiz oranlarıyla eşsiz bir kredi fırsatı sundu. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kredi olarak ilan edilen bu paket ihtiyaca göre farklı tutarlarda talep edilebiliyor. Düşük faiz oranlarının beraberinde ayrıca da 7 farklı ödeme sçeneği sunan Vakıfbank bu kapsamda da taktir görüyor.

Kamu personelleri, özel sektör işçileri ve emekliler için ihtiyaç kredisi paketini açıklayan Vakıfbank başvurularda da oldukça hızlı adımlar atıyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen müşteriler pek çok farklı yolla kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

Vakıfbank'ın İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Vakıfbank tarafından emekliler, kamu personelleri ve özel sektör işçilerine dönük duyurulan kredi paketinin başvuruları alınmaya başladı. Vakıfbank'ın resmi internet adresinde de ilan edilen kredinin ayrıntıları da belli olurken; başvuruların hangi yollarla gerçekleştirileceği de merak konusu oldu. Buna göre isteyen müşteriler kendilerine en yakın olan Vakıfbank şubesine müracaat ederek kredi başvurusunu yapabilecek. Ayrıca kredi başvurusunu kısa mesaj ile yaparak kolayca hızlı geri dönüş alınması da sağlanabiliyor.

SMS ile Vakıfbank ihjtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen müşteriler aralarında birer boşluk bırakarak sırası ile, KREDI, T.C. Kimlik Numarası, Aylık Gelir bilgilerini yazarak 5724'e kısa mesaj iletebilirler. Bu şekildede krediye başvurular alınmaktadır.

Esnek Kredi Ödemeleri 

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisini kullanan müşteriler kredi taksitlerini 7 farklı ödeme planı ile ödeyebilecek. Bu ödeme planları ise şu şekilde belirlendi;

- Eşit taksitli ödeme şekli,
- Artan taksitli ödeme şekli,
- 3 ay ödemesiz dönemli eşit taksit şeklinde ödeme,
- Azalan taksitli ödeme şekli,
- Değişken taksitli ödeme planı,
- Son taksit balon ödeme planı,
- 3 ayda bir eşit taksitli ödeme planı

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Ayrıntıları

Vakıfbank tarafından açıklanan kredi paketinin ayrıntıları da duyuruldu! Buna göre kredi en az 3 bin TL olarak ve en fazla ise 130 bin TL olarak alınıyor. Ayrıca kredi için uygulanacak olan faiz oranı %1,70 olarak belirlendi. Aynı zamanda bankanın faiz oranına yönelik kredi sicil notuna göre bir oran belirleyeceğini de belirtmemiz gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@